Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 5d. 12:21

Nevykęs LSDP nario bandymas sutaupyti kelis litus „Mersedeso“ vairuotojai (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Praeidamas pro Kauno miesto savivaldybę pastebėjau neįprastą reiškinį: kostiumuotas vyriškis padeda „Mersedeso“ vairuotojai pastatyti automobilį neleistinoje vietoje.

Praeidamas pro Kauno miesto savivaldybę pastebėjau neįprastą reiškinį: kostiumuotas vyriškis padeda „Mersedeso“ vairuotojai pastatyti automobilį neleistinoje vietoje. Moteriškė dar paklausia, ar tikrai tokia vieta tinkama stovėjimui, vyriškis atsako, kad bus gerai, niekas čia nesikabins. Po to išsitraukia piniginę, išsiima (kaip vėliau pastebėjau) invalido pažymėjimą ir padeda jį po langu ant prietaisų skydelio.

Automobilis nepažymėtas neįgaliojo ženklais, pats žmogus turbūt jo nevairuoja ir mašina jam nepriklauso. Gal čia būdas išvengti mokesčio už stovėjimą?

Mobiliuoju telefonu nutariau nufotografuoti mašiną, tuo metu priėjo ir aikštelę prižiūrintis darbuotojas. Apžiūrėjęs automobilį, jis patvirtino, kad šis stovi neleistinoje vietoje ir pažeidžia stovėjimo taisykles. Gal vyriškiui, kuris priklauso LSDP partijai ir buvo kandidatu sąraše į Kauno miesto savivaldybę, vertėjo paaukoti kelis litus, o ne paskolinti savo invalidumo pažymėjimą?

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt