TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nufilmuota: moteris „nulūžo“ prie vairo atlapotom durelėm ir atvira burnele

Prie vairo „nulūžusi“ moteriškė
Prie vairo „nulūžusi“ moteriškė
Šaltinis: fotopolicija
0
A A

Trečiadienio popietę, prie savo namo Vilniuje, išgirdau nevalingai akseleruojantį automobilį ir išskubėjau padėti, nes pamaniau, jog žmogui reikia pagalbos. Tai, ką išvydau, man atėmė žadą – aplinkoj nuo girtumo nesigaudanti solidaus amžiaus moteris, užtraukusi rankinį stabdį, bandė pajudėti iš vietos. Jai to padaryti nepajėgus, automobilis užgeso, o ji bandė iš jo išsiropšti, bet ir čia užklupo bėdos – per girtumą moteris tiesiog „nulūžo“ vairuotojo vietoje, atidarom durelėm ir atvira burnele. Keliukas išartas, mašina jo vidury, o mašinoj knarkia girta bobulė – po pusės valandos atvažiavusiai policijai apie tai bylojo tik žymės ant kelio ir mano padarytas vaizdo įrašas. Kadangi nespėjau užfiksuoti pačio automobilio judėjimo fakto, pareigūnai bėjėgiai imtis įstatymais numatytų sankcijų. Belieka dalintis panašiais vaizdais ir įsisamoninti, kad Lietuvoje, net gyvenant nuošaliame privačių namų kvartale, savo atžalas gatvėje reikia prižiūrėti tarsi gyventum šalia greitkelio.

Skaitytojas, pasivadinęs Yla, nufilmavo neįtikėtiną situaciją, vertą TV laidos „Farai“. Žemiau pateikiame liudininko pasakojimą, kurio moralas labai paprastas: visa laimė, kad ši vairuojanti moteriškė „nulūžo“. Juk galėjo nutikti didelė nelaimė.

***

Trečiadienio popietę prie savo namo Vilniuje išgirdau nevalingai akseleruojantį automobilį ir išskubėjau padėti. Nes pamaniau, kad žmogui reikia pagalbos. Tai, ką išvydau, man atėmė žadą – aplinkoj nuo girtumo nesigaudanti solidaus amžiaus moteris, užtraukusi rankinį stabdį, bandė pajudėti iš vietos. Jai to padaryti nepajėgus, automobilis užgeso, o ji bandė iš jo išsiropšti. Bet ir čia užklupo bėdos – per girtumą moteris tiesiog „nulūžo“ vairuotojo vietoje, atidarom durelėm ir atvira burnele.

Keliukas išartas, mašina jo vidury, o salone knarkia girta bobulė...

Keliukas išartas, mašina jo vidury, o salone knarkia girta bobulė – po pusės valandos atvažiavusiai policijai apie tai liudijo tik žymės ant kelio ir mano padarytas vaizdo įrašas. Kadangi nespėjau užfiksuoti paties automobilio judėjimo fakto, pareigūnai bėjėgiai imtis įstatymais numatytų sankcijų.

Belieka dalintis panašiais vaizdais ir įsisąmoninti, kad Lietuvoje, net gyvenant nuošaliame privačių namų kvartale, savo atžalas gatvėje reikia prižiūrėti tarsi gyventum šalia greitkelio.

VIDEO: Įtartinai prie vairo nulūžusi moteris
Informaciją apie pažeidėjus ar nufilmuotas avarijas siųskite fotopolicija@15min.lt, įkraukite skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt arba „Fotopolicijos“ paskyroje tinkle „Facebook“.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Fotopolicija
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt