15min be reklamos
2014 08 08, 18:43

Nufilmuota: neatidus BMW vairuotojas partrenkė pėsčiąjį, praeiviai į tai nereagavo

Važiuojant per Rotušės aikštę Kaune netikėtai pavyko nufilmuoti, kaip į perėją įžengusį vyresnio amžiaus vyriškį partrenkė BMW automobilis, kurio vairuotojas tuo metu žiūrėjo į deš...
BMW nepraleido pėsčiojo
BMW nepraleido pėsčiojo

Važiuojant per Rotušės aikštę Kaune netikėtai pavyko nufilmuoti, kaip į perėją įžengusį vyresnio amžiaus vyriškį partrenkė BMW automobilis, kurio vairuotojas tuo metu žiūrėjo į dešinę pusę.

Neteisinu vairuotojo, tačiau taip pat reiktų prisiimti dalinę atsakomybę ir smėlio spalvos automobilio vairuotojui, kuris paliko išsikišusią mašiną beveik sankryžoje ir taip stipriai sumažino matomumą prieš perėją – čia jau, matyt, lietuvių mentaliteto bruožas ir esu tikras, kad 90 proc. lietuvių pateisins tokį mašinos pastatymo būdą.

Taip pat šiek tiek stebina praeivių elgesys, nes dauguma nekreipė dėmesio į eismo įvykį, kurio metu galimai nukentėjo žmogus ir jam buvo reikalinga pagalba.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai, pamatę šią skaitytojo informaciją, pranešė, kad tą pačią dieną dėl įvykio buvo pradėtas tyrimas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt