Sportas gyvai
2014 08 08

Nufilmuota: neatidus BMW vairuotojas partrenkė pėsčiąjį, praeiviai į tai nereagavo

Važiuojant per Rotušės aikštę Kaune netikėtai pavyko nufilmuoti, kaip į perėją įžengusį vyresnio amžiaus vyriškį partrenkė BMW automobilis, kurio vairuotojas tuo metu žiūrėjo į deš...
BMW nepraleido pėsčiojo
BMW nepraleido pėsčiojo

Važiuojant per Rotušės aikštę Kaune netikėtai pavyko nufilmuoti, kaip į perėją įžengusį vyresnio amžiaus vyriškį partrenkė BMW automobilis, kurio vairuotojas tuo metu žiūrėjo į dešinę pusę.

Neteisinu vairuotojo, tačiau taip pat reiktų prisiimti dalinę atsakomybę ir smėlio spalvos automobilio vairuotojui, kuris paliko išsikišusią mašiną beveik sankryžoje ir taip stipriai sumažino matomumą prieš perėją – čia jau, matyt, lietuvių mentaliteto bruožas ir esu tikras, kad 90 proc. lietuvių pateisins tokį mašinos pastatymo būdą.

Taip pat šiek tiek stebina praeivių elgesys, nes dauguma nekreipė dėmesio į eismo įvykį, kurio metu galimai nukentėjo žmogus ir jam buvo reikalinga pagalba.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai, pamatę šią skaitytojo informaciją, pranešė, kad tą pačią dieną dėl įvykio buvo pradėtas tyrimas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius