TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Nufilmuotos dramatiškos baikerio gaudynės Klaipėdoje kovo 11 d.

Dramatiškos gaudynės Klaipėdoje
FB iliustr. / Dramatiškos gaudynės Klaipėdoje
Šaltinis: fotopolicija
0
A A

„Balticum TV“ laida „Reidas“ gavo baikerio gaudynių Klaipėdoje įrašą.

„Balticum TV“ laida „Reidas“ gavo baikerio gaudynių Klaipėdoje įrašą.

Vaizdo kamera „Go Pro“ buvo pritvirtinta prie motociklo priekinio rato kairės pusės. Vaizdo medžiagoje matosi, kaip Minijos gatvėje baikeris pasiveja kelių policijos automobilį ir pralenkia jį važiuodamas pirma eismo juosta.

Kadangi ant motociklo nėra valstybinių numerių, policijos pareigūnai, įjungę garsinius signalus ir švyturėlius, pradeda vytis motociklininką. Minijos gatvėje, toje vietoje kur leidžiamas greitis 40 km/h, motociklininkas aiškiai viršydamas greitį, bei lenkdamas
mašinų koloną išvažiuoja į priešingą eismo pusę. Minijos ir Naikupės gatvių sankryžą kerta degant raudonam šviesoforo signalui. Toliau Minijos ir Kalnupės gatvių sankryžą kerta mirksint geltonam – raudonam šviesoforo signalui.

Kadangi ant motociklo nėra valstybinių numerių, policijos pareigūnai, įjungę garsinius signalus ir švyturėlius, pradeda vytis motociklininką.

Minijos ir Statybininkų gatvių sankyžoje vėl atsiduria degant raudonam šviesoforo signalui, čia vos nesusiduria su „BMW -X6“, prasuka pro vilkiko priekį.

Stebuklingai išsisukęs nuo avarijos Minijos gatvėje atsiplešia nuo persekiojusių policijos automobilių. Minijos ir Jūrininkų sankryžą kerta mirksint geltonam – raudonam šviesoforo signalui. Jūrininkų ir Taikos pr. sankryžoje motociklas pasirodo .degant geltonam šviesoforo signalui.

Jūrininkų prospekte pravažiuoja pro eismo įvykį priešingoje eismo juostoje, Jis dar čia sugrįš, o dabar sukdamas Šilutės plente baikeris išvažiuoja prieš eismą vienpusio eismo juostoje. Čia vos nesuduria su lengvąja mašina. Motociklistas įvažiuoja į garažų masyvą. Privažiuoja savo garažą, gal net ketino atsirakinti garažo duris ir pratūnoti gaudynes. tačiau garažų masyve pasirodo policijos patruliai ir baikeris pradeda bėgti toliau.

Jūrininkų prospekte pravažiuoti sankryžas degant draudžiama šviesoforo signalui motociklininkui jau yra įprasta. Tame pačiame prospekte baikerį bandyta sulaikyti plikomis rankomis. Tai bandė padaryti policijos pareigūnai dirbę eismo įvykio vietoje, tačiau baikeris išsisuko ir nuo jų. Vos nepartrenkęs vieno jaunuolio.

Gaudynės mieste tęsėsi toliau. Taikos prospekte, prie prekybos centro „BIG 2“ jaunuolis vėl išvažiavo prieš eismą.

Netrukus atsidūrė toje pačioje sankyžoje, kurioje gaudynių pradžioje vos nesusidūrė su vilkiku ir „BMW -X6“. Vėl chamizmas kelyje. Išvažiuota prieš eismą, sankryža parskrieta degant raudonam šviesoforo signalui. Kitos dvi sankryžos taip pat įveiktos degant raudonam šviesoforo signalui.

Sulaikytas baikeris Igoris M.,gim. 1983 m., buvo blaivus.

Minijos ir Agluonos gatvių sankyžoje vos neįvyksta tragedija. Per pėsčiųjų perėją ėjo du pėstieji. Vyriškis spėjo pastumti moterį į priekį, o pats atšokti atgal, tad baikeris praskrido tarp žmonių. Beje, čia motociklas pradėjo byrėti. Nukrito priekinė lempa. Pasukus į Rūtų gatvę, motociklas pradeda dusti. Kirtus Taikos prospektą, Paryžiaus Komunos gatvėje, motociklas „Yamaha FJ 1200“,pagamintas 1987 metais, apsipila dūmais ir baigia savo kelionę ant šono.

Sulaikytas baikeris Igoris M.,gim. 1983 m., buvo blaivus. Ir savo bėgimą paaiškino nenoru mokėti baudą už nepriregistruotą motociklą (bauda 100-150 litų).

Dabar vien už nepaklusimą teisėtiems policijos pareigūnų reikalavimams sustoti, jo laukia 3000 – 4000 litų bauda, taip pat atimant vairuotojo pažymėjimą (kurį jis turėjo) 36 – 60 mėn, arba 15 – 30 parų areštas vairuotojo pažymėjimą atimant tokiam pačiam laikui trejiems - penkeriems metams.

 
Informaciją apie pažeidėjus ar nufilmuotas avarijas siųskite fotopolicija@15min.lt, įkraukite skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt arba „Fotopolicijos“ paskyroje tinkle „Facebook“.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt