Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuomonė: kaip „naglai“ užlįsti, kad nepapiktintum kitų vairuotojų

Raudonas šviesoforo signalas
sxc.hu nuotr. / Raudonas šviesoforo signalas
Šaltinis: fotopolicija
0
A A

Pažiūrėjau eilinį filmuką apie piktus vairuotojus ir nusprendžiau parašyti jums. Iš patirties galiu pastebėti, kad kai kurie žmonės patys sau prisidaro problemų, o tada kaltina...

Istorijos pradžia: vos nesusimušė du vairuotojai

Pažiūrėjau eilinį filmuką apie piktus vairuotojus ir nusprendžiau parašyti jums.

Iš patirties galiu pastebėti, kad kai kurie žmonės patys sau prisidaro problemų, o tada kaltina kitus. Jie lenda pačiame eilės priekyje, negerbia kitų eismo dalyvių ir lenda „naglai“, vos neprispausdami prie šaligatvio ar išprovokuodami avariją. O po to dar aiškintis eina „ko čia manes, savo dievo, nepraleidai?“.

Aš asmeniškai galiu pasakyti, kad dėl praleidimo niekada nekilo bėdų. Net jei „naglai“ užlendu, dažniausiai nekyla joks konfliktas. Mano paslaptis – mano „naglumas“ mandagus. Aš nesistengiu užlįsti pačiame priekyje. Jei reikia persirikiuoti į eilę ir skubu, lendu ne prie pat šviesoforo, bet likus 5-7 mašinoms, tartum parodydamas „žinote, vyrukai, aš neįžūlus, aš čia solidariai su jumis prie raudonos stoviu“ arba „oi, nepykit, truputį apsižioplinau (gal aš ne vietinis), man čia reikia įlįsti“.

Jei šviesoforas ne Laisvės pr. – Rygos g. (ten žalia rodyklė dega taip trumpai, kad net nusičiaudėti nespėtumėte), VISADA pravažiuoju per artimiausią leidžiantį šviesoforo signalą. Ir mane VISADA užleidžia kažkuris iš 4 artimiausių vairuotojų.

Pirmas, žinoma, retai užleidžia, nebent lendu labai mandagiai; per didelį kamštį, kai žmonės išvargę ir pikti, gali neužleisti ir antras, tačiau trečias, ketvirtas užleisdavo 98 proc. atvejų. Jei reikia važiuoti skersai kelias juostas, ar toliau pasukti, tiems, kurie mane galėtų praleisti, parodau tai pirštais. Pvz., du pirštus („noriu į antrą juostą“), pirštu (ne viduriniu!!!) parodau kreivę („truputį toliau aš suksiu“).

Nesistengiu siekti tikslo tiesmukai „arba įleidi, arba bus bum“.

Be abejo, kaip mandagus „naglasis“, visada padėkodamas mosteliu ranka ar/ir mirkteliu porą kartų avarine signalizacija. Ir nesistengiu siekti tikslo tiesmukai „arba įleidi, arba bus bum“. Aš juk žinau: trečias ar ketvirtas vairuotojas BŪTINAi ir VISADA praleis, taigi nėra ko stresuoti čia ir dabar bandant įsibrukti į tą mažą tarpelį, siutinant aplink stovinčius.

Ir pastebėjimas tiems, kurie nusprendė nusileisti iš dangaus ir pasinaudoti mano metodu – nekrapštykite nosies! Akylai stebėkite veidrodėlius, po truputį riedėkite. O pamatę, kad jus įleidžia, negaiškite laiko ir iškart rikiuokitės. Žinoma, nepamirškite padėkoti.

Informaciją apie pažeidėjus ar nufilmuotas avarijas siųskite fotopolicija@15min.lt, įkraukite skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt arba „Fotopolicijos“ paskyroje tinkle „Facebook“.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt