Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pareigūnai irgi pažeidžia KET (papildyta policijos komentaru)

Šaltinis: 15min
0
A A

„Nuotraukos užfiksuotos 2014.02.01,  Kauno r., Garliavoje, Vytauto gatvėje. Panašu, kad kai kuriems pareigūnams KET taip pat ne visada galioja“, – praneša skaitytojas Donatas....

„Nuotraukos užfiksuotos 2014.02.01,  Kauno r., Garliavoje, Vytauto gatvėje. Panašu, kad kai kuriems pareigūnams KET taip pat ne visada galioja“, – praneša skaitytojas Donatas.

Kauno policijos komentaras

Informuojame, kad nurodytą dieną ir laiku, į minėtą vietą, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno aps. VPK) Patrulių rinktinės pareigūnai nuvyko pagal gautą pranešimą dėl parduotuvėje sulaikyto asmens. Pareigūnai nuvykę minėtu adresu pamatė apsaugos darbuotoją, kuris jiems parodė du, kaip įtarimą, vagystę parduotuvėje įvykdžiusius asmenis. Apsaugos darbuotojo nurodyti asmenys buvo sulaikyti ir pasodinti į tarnybinį automobilį.

2014-02-01 20.38 val. iš Kauno aps. VPK budėtojo patruliai gavo pranešimą dėl parduotuvėje sulaikyto asmens, 20.40 val. atvyko į įvykio vietą ir sulaikė įtariamuosius, 20.51 val. pareigūnai su sulaikytais asmenimis išvyko į policijos komisariatą. Siekdami tinkamai atlikti tarnybines pareigas, sulaikyti vagystėmis įtarimus asmenis ir užtikrinti viešąją tvarką bei visuomenės saugumą, pareigūnai neieškojo laisvos vietos automobilių stovėjimo aikštelėje.

Administraciniu teisės pažeidimu nelaikomas veikimas, kuris kad ir numatytas Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekse (toliau – LR ATPK) arba kituose normatyviniuose aktuose dėl administracinių teisės pažeidimų, bet padarytas būtinojo reikalingumo būklėje, tai yra siekiant pašalinti pavojų, gresiantį valstybinei ar viešajai tvarkai, nuosavybei, piliečių teisėms ir laisvėms bei nustatytai valdymo tvarkai, jeigu šis pavojus tomis aplinkybėmis negalėjo būti pašalintas kitomis priemonėmis ir jeigu padarytoji žala yra mažiau reikšminga negu išvengtoji žala. (LR ATPK 17 str.)

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt