TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Prie „Akropolio“ nufilmuotas vaizdas: kam asfaltą plauti „chemija“?

Plovykla prie „Akropolio“
Skaitytojo nuotr. / Plovykla prie „Akropolio“
Šaltinis: fotopolicija
0
A A

Skaitytojas Darius prie Vilniaus „Akropolio“ nufilmavo įdomų vaizdelį: automobilių plovyklos tarnautojas cheminiu provikliu laistė asfaltą. Štai ką rašo skaitytojas: „Netyčia užfiksavau šį vaizdelį “Akropolio„ aikštelėje. Būtinai pažiūrėkite iki galo ir pasiteiraukite tiek “Akropolio„ valdytojų, tiek Vilniaus savivaldybės tarnautojų: ar normalu, kai asfaltas yra plaunamas chemija“.

Skaitytojas Darius prie Vilniaus „Akropolio“ nufilmavo įdomų vaizdelį: automobilių plovyklos tarnautojas cheminiu plovikliu laistė asfaltą. Štai ką rašo skaitytojas:

„Netyčia užfiksavau šį vaizdelį Akropolio aikštelėje. Būtinai pažiūrėkite iki galo ir pasiteiraukite tiek Akropolio valdytojų, tiek Vilniaus savivaldybės tarnautojų: ar normalu, kai asfaltas yra plaunamas chemija“.

Papildyta 21.06 val. Į 15 min. klausimą atsako Vilniaus „Akropolio“  valdytojas Česlovas Urbonavičius.

Šiuo konkrečiu atveju automobilių plovyklos darbuotojai  muilinu vandeniu plauna asfaltą prie plovyklos. Tai yra įprasta praktika – specialiomis priemonėmis, kurios skaido riebalus, plaunamos ir „Akropolio“ įėjimų prieigos, ir automobilių stovėjimo aikštelės.

Prie Vilniaus „Akropolio“ yra įrengti 8 lietaus vandens kolektoriai ir kiekviename jų filtrai, gaudantys riebalus, tepalus, kitas chemines medžiagas. Šie filtrai yra kas tam tikrą laiką keičiami, o į Vilniaus nuotekų sistemą patenka jau išvalytas vanduo.

VIDEO: Plovykla plauna ne tik automobilius
Informaciją apie pažeidėjus ar nufilmuotas avarijas siųskite fotopolicija@15min.lt, įkraukite skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt arba „Fotopolicijos“ paskyroje tinkle „Facebook“.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt