Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 8d. 11:15

Saugokitės! VIP automobilis kelyje (video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

011 09 07 apie 17:05 Galvės ir Kirtimų gatvių sankryžoje, važiuojant nuo Trakų pusės centro link, automobilis „VW Passat“ (valst. Nr. EFA526) kirto ištisinę juostą.

2011 09 07 apie 17:05 Galvės ir Kirtimų gatvių sankryžoje, važiuojant nuo Trakų pusės centro link, automobilis „VW Passat“ (valst. Nr. EFA526) kirto ištisinę juostą, iš eismo juostos, skirtos sukti į kairę, nuvažiavo tiesiai ir išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, taip sukeldamas pavojų kitiems eismo dalyviams.

Manau, buvo pažeisti šie KET punktai: • 4. Eismo dalyvių elgesys grindžiamas savitarpio pagarba ir atsargumu. • 28. Transporto priemonių vairuotojai privalo kelyje visada elgtis taip, kad nesukeltų pavojaus kitiems eismo dalyviams ir nesudarytų kliūčių jų eismui. • 122. [...] kirsti ištisines ženklinimo linijas leidžiama tik šių taisyklių 3 priede nurodytais atvejais. (šiuo atveju neleidžiama). 123. Dvipusio eismo kelyje iš keturių ir daugiau eismo juostų, arba kelyje su skiriamąja juosta draudžiama įvažiuoti į priešingos krypties eismui skirtą kelio pusę, važiuoti skiriamąja juosta arba ją pervažiuoti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt