Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savivaldybių automobilių žymėjimo gudrybės (video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Pagėgių savivaldybės automobiliai yra pažymėti magnetinėmis kortelėmis, kurias lengvai galima nuimti. Ar tai neprieštarauja įstatymui?

Pagėgių savivaldybės administracija nesenai pradėjo vykdyti gegužės mėnesio pabaigoje Vyriausybės patvirtintą, nuo liepos 1 d. įsigaliojusį nutarimą dėl Tarnybinių lengvųjų automobilių naudojimo biudžetinėse įstaigose tvarkos.

Automobilių žymėjimas:

19. Tarnybiniai lengvieji automobiliai, išskyrus Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių naudojamus tarnybinius lengvuosius automobilius, reprezentacinius automobilius, naudojamus valstybinio ir diplomatinio protokolo reikmėms, Lietuvos Respublikos diplomatinių atstovybių, konsulinių įstaigų, atstovybių prie tarptautinių organizacijų ir specialiųjų misijų lengvuosius automobilius, privalo būti pažymėti – nurodytas įstaigos pavadinimas.

20. Žymimos tarnybinių lengvųjų automobilių šoninės durelės iš abiejų automobilio pusių. Didžiosios raidės turi būti ne žemesnės kaip 75 mm, mažosios – 50 mm ir ne mažiau kaip 4 mm storio.

Iš Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2009 m. gegužės 27 d. nutarimo Nr. 543 „Dėl pavyzdinių tarnybinių lengvųjų automobilių naudojimo biudžetinėse įstaigose taisyklių patvirtinimo“

Pagėgių savivaldybės automobiliai yra pažymėti magnetinėmis kortelėmis, kurias lengvai galima nuimti. Ar tai neprieštarauja įstatymui? Pagėgių mero Virginijaus Komskio automobilis, taip pat pažymėtas magnetine juosta, kurią lengvai galima nuimti.

Dovydo Pancerovo nuotrauka.

VIDEO: Pagėgiuose linksma...
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt