Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skandalingasis boksininkas Evaldas Petrauskas taisyklių nepaiso: jo BMW užblokavo neįgaliesiems skirtą vietą

Šaltinis: 15min
0
A A

Panašu, kad 21-erių boksininkui Evaldui Petrauskui, Londono olimpinėse žaidynėse iškovojusiam bronzos medalį, padoraus elgesio taisyklės negalioja, ir niekas jam į galvą šių „neį...

Panašu, kad 21-erių boksininkui Evaldui Petrauskui, Londono olimpinėse žaidynėse iškovojusiam bronzos medalį, padoraus elgesio taisyklės negalioja, ir niekas jam į galvą šių „neįkals“. Trečiadienio popietę boksininkas užfiksuotas pažeidęs KET (Kelių eismo taisykles), jį nufotografavo ikrauk.lt skaitytojas. E.Petrauskas pažeidė 157 KET punktą – sustojo trukdydamas įlipti ir išlipti neįgaliesiems.

„Kyla klausimas, ar čempionai laikosi KET? Ir ar laimėti čempionatai suteikia teisę nesilaikyt ir pažeidinėti KET? Kaip tik šiandien užfiksavau Evaldo Petrausko – žymaus boksininko – mašiną. Toks jaunas sportininkas, ir jau neįgalus?! Siunčiu nuotraukas, kuriose užfiksuoti Evaldo Petrausko pažeidimai. Įdomu, ką jis pats mąsto...“ – rašė redakcijai skaitytojas. 

Ikrauk.lt primena skaitytojams, jog šis boksininkas visai neseniai išniro iš skandalų sūkurio. Rugpjūčio 20-ąją Palangos kavinėje „Kaukazietiški patiekalai“ boksininkas išgėrė alaus ir ėmė kalbinti merginas, kvietė jas šokti. Kalbino, ko gero, ne itin mandagiai, nes merginos šokti atsisakė. 18-metė iš Kretingos pasiūlė Evaldui Petrauskui išsiblaivyti. Supykęs boksininkas merginą vadino kale. Ją ir į pagalbą atskubėjusią barmenę Evaldas apipylė alumi. Vėliau pasipriešino apsaugos tarnybos darbuotojams. Vicečempioną sutramdė tik policija. 

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) viceprezidentas ir etikos komisijos pirmininkas Arvydas Juozaitis po incidento tučtuojau informavo, kad boksininkas sulaukė nemažai komisijos narių priekaištų.

Dalyvaujant ir LTOK prezidentei Daina Gudzinevičiūtei, buvo priimtas griežtas sprendimas: jeigu sportininkas nusižengs dar kartą, jis nebus perspėjamas antrą sykį – iš E.Petrausko iškart bus atimta olimpiečio stipendija ir sportininkas bus išbrauktas iš Lietuvos olimpinės rinktinės kandidatų sąrašo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt