Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vairavimas Ukmergėje: galima keliu, galima ir šalikele

Važiavimas Ulmergėje
Važiavimas Ulmergėje
Šaltinis: fotopolicija
0
A A

Sveiki, noriu pasidalinti vaizdine informacija. Ukmergė, rugsėjo 9 dienos rytas. Tiesiog noriu atkreipti dėmesį į tą vairuotoją, jo vairavimo "stilių". Nes erzina toks elgesys kelyje. Dar suprasčiau, jei tai būtų chuliganišku važiavimu pagarsėję X5, Q7, ML. Galbūt tokiu atveju vairuotojas pats pamatytų ir suprastų, kad gali būti stebimas ir jo vairavimas. To ir pakaktų, kad pažeidimai nebesikartotu. Šiuo keliu/gatve važiuoju kiekvienos darbo dienos rytą ir posūkis į dešinę būna laisvas, suki be problemų. Sutapimas, kad tą rytą sukančiųjų buvo daugiau nei trys. Ir vienas iš mūsų labai skūbėjo, nors laukti, prakštiškai, nereikėjo. Tai tiek. Iki. Geros likusios dienos! Best Regards/Pagarbiai Arūnas Sarapas

Sveiki, noriu pasidalinti vaizdine informacija. Ukmergė, rugsėjo 9 dienos rytas.

Tiesiog noriu atkreipti dėmesį į tą vairuotoją, jo vairavimo „stilių“. Nes erzina toks elgesys kelyje. Dar suprasčiau, jei tai būtų chuliganišku važiavimu pagarsėję X5, Q7, ML.

Galbūt, pamatęs šį straipsnį, vairuotojas pats supras, kad gali būti stebimas ir jo vairavimas. To ir pakaks, kad pažeidimai nebesikartotų.

Šiuo keliu/gatve važiuoju kiekvienos darbo dienos rytą ir posūkis į dešinę būna laisvas, suki be problemų. Sutapimas, kad tą rytą sukančiųjų buvo daugiau nei trys. Ir vienas iš mūsų labai „skubėjo“, nors laukti praktiškai nereikėjo.

VIDEO: Važiavimas Ukmergėje

 

Informaciją apie pažeidėjus ar nufilmuotas avarijas siųskite fotopolicija@15min.lt, įkraukite skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt arba „Fotopolicijos“ paskyroje tinkle „Facebook“.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt