Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus viešasis transportas: vežioja malkas ar keleivius?

Fotopolicija
Fotopolicija
Šaltinis: fotopolicija
0
A A

Nuolatinis „Fotopolicijos“ autorius Seras Pugas atsiuntė dar vieną savo filmą. Jame užfiksuoti du epizodai, kuriuose sostinės viešasis transportas atlieka, autoriaus manymu,...

Nuolatinis „Fotopolicijos“ autorius Seras Pugas atsiuntė dar vieną savo filmą. Jame užfiksuoti du epizodai, kuriuose sostinės viešasis transportas atlieka, autoriaus manymu, nesaugius manevrus.

„Pirmajame vaizdo įraše matosi, kaip 56-ojo maršruto autobusas kerta sankryžą degant raudonam šviesoforo signalui, net spėjus pajudėti kitiems eismo dalyviams.

Antrajame troleibuso vairuotoja/s rikiuojasi prieš pat ką tik persirikiavusį automobilį ir priverčia jį staigiai stabdyti, bei keisti judėjimo kryptį“, – komentuoja abu epizodus Seras Pugas. 

Anot skaitytojo, visai nenuostabu, kad nuolat pasirodo straipsnių apie sužalotus keleivius. Kurgi jų nebus, kai vežioja kaip „malkas“.

Papildyta. Komentuoja Gintaras Nakutis, UAB „Vilniaus viešasis transportas“ direktorius:

Dėkojame keleiviui už pateiktą vaizdo informaciją. Netoleruojame netinkamo vairuotojų

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Vilniaus savivaldybės įmonės „Vilniaus viešasis transportas“ direktorius Gintaras Nakutis
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Vilniaus savivaldybės įmonės „Vilniaus viešasis transportas“ direktorius Gintaras Nakutis

elgesio, nes mums itin svarbus mūsų keleivių saugumas. Visada vairuotojams akcentuojame, kad vairuodami, privalo kelyje manevruoti itin atsargiai, nes jie atsakingi už keleivių saugumą ir jų komfortą kelionės metu.  Atsižvelgę į filmuotą medžiagą, ją ištirsime ir priimsime atitinkamus sprendimus.

Visada laukiame keleivių pastabų ir pasiūlymų dėl viešojo transporto darbo, kuriuos galite siųsti į info@vilniausvt.lt arba įvertinti m.Ticket aplikacijoje.

VIDEO: Vilniaus viešasis transportas: vežioja malkas ar keleivius?
Informaciją apie pažeidėjus ar nufilmuotas avarijas siųskite fotopolicija@15min.lt, įkraukite skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt arba „Fotopolicijos“ paskyroje tinkle „Facebook“.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt