TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

9 „Mažosios Lizos“ katės skubiai ieško globos

Zara, 7 mėn.
Zara, 7 mėn.
Šaltinis: 15min
0
A A

Jei turite didelę širdį ir kad ir mažus, bet svetingus namus, ir galite pagelbėti katėms, kurioms likimas kol kas nepadovanojo tikrųjų šeimininkų, atkreipkite dėmesį į šią...

Jei turite didelę širdį ir kad ir mažus, bet svetingus namus, ir galite pagelbėti katėms, kurioms likimas kol kas nepadovanojo tikrųjų šeimininkų, atkreipkite dėmesį į šią naujieną. VšĮ „Mažoji Liza“ ieško laikinų globėjų (arba nuolatinių namų) keletui savo kuruojamų kačių ir katinėlių. Prieglaudos neturime, gyvūnai glaudžiasi pas savanorius ir kitus geros valios žmones namuose, bet kai kurios globos yra terminuotos ir laikas labai spaudžia.

Todėl ieškome žmonių, kurie gali prisidėti prie gyvūnų gelbėjimo, laikinai juos globodami namuose! Nežinote kaip? Viską papasakosime, supažindinsime, ką reiškia ta laikina globa, ką reikia mokėti ir žinoti, o į ką nebūtina gilintis. Globa būtų geriausia Vilniuje ar apylinkėse. Juk katinai nemėgsta toli važinėti... Jei negalite suteikti aprūpinimo katinukams, ML kiek galės, padės, o iš jūsų – šiluma, ramybė ir galimybė jiems vėl patikėti žmogumi. Ir, žinoma, didelė viltis rasti nuolatinius namus...

Šiuo metu globos perėmimo skubiai reikia 9 katytėms ir katukams. Visi skirtingų amžių bei charakterių, kiekvienas turi savo istoriją, dažniausiai nelinksmą, tikimės, kad tai pasikeis, kaip jau pasisekė ne vienai dešimčiai buvusių beglobiukų. Prie kačių nuotraukų yra jų vardai.

Zara – jauna, drąsi trispalvė katytė, kuriai nesvarbu kur, bet tik kad būtų šalia žmogus ir ji turėtų su kuo pažaisti. Paskiepyta kompleksiniu skiepu, artimiausiu metu bus sterilizuota, globa reikalinga nuo vasario 16 d.

Timis – jaunas nedrąsus rainiukas, gimęs ir gyvenęs su savo mama ir likimo broliukais tiesiog autobusų stotelej. Nelabai saugūs namai, tiesa? Timiui reikia laiko, kad priprastų prie žmogaus, bet dabartinei globėjai jau lipa ant kelių, murkia-burkia bei yra laimingas kai jį nešioja ant rankų. Taigi, tik ramybės, trupučio kantrybės, ir Timis bus pats mieliausias jūsų matytas rainius,  Paskiepytas kompleksiniu skiepu ir kastruotas, globa reikalinga nuo vasario 16 d.

Taja – suaugusi rainiukė, jauki ir rami, jai reikia šilumos, ramybės ir žmogaus šalia. Juk yra mylinčių tiesiog paprastas dailias rainas kates? Ji paskiepyta kompleksiniu skiepu, artimiausiu metu bus sterilizuota, globa reikalinga nuo vasario 20 d.

Šeikas – jaunas, drąsus, minkštas oranžinis katukas su balta apykakle ir letenėlėm. Nuostabiai gražus. Paskiepytas kompleksiniu skiepu, artimiausiu metu planuojam kastracija. Globa reikalinga nuo vasario 16 d.

Styvas – jaunas nedrąsus katinas su juoda „kepurėle", gyvenime matęs daug skausmo ir kančios, išgelbėtas per didžiuosius šalčius iš pavojingo kiemo. Šiuo metu pas globėją gyvena narvelyje, nes nebėra vietos... Jam labai reikia globos, kur turėtų laisvės. Paskiepytas kompleksiniu skiepu ir jau kastruotas. Jokių nepatogumų jums su juo nebus, jis ramus ir taktiškas rubuiliukas.

Grėja – jauna, velniškai graži ir, deja, kol kas baikšti pilkutė, kuriai reikia dėmesio ir laiko, kad priprastų prie žmogaus. Šiuo metu pas globėją gyvena narvelyje. Bet laisvai vaikščiodama po butą, žinoma, galėtų paprasčiau pratintis prie žmogaus veiklos, suprasti, kas jis toks, tas didelis dvikojis, ir kad jis gali skaniai pavaišinti ir patyliukais švelniai paglostyti... Artimiausiu metu bus sterilizuota ir paskiepyta.

Marmė – suaugusi vėžlinės spalvos katė, kurios ramus ir laimingas gyvenimas pasibaigė tą dieną, kai neteko mylinčio šeimininko. Marmei ieškome globos arba namų Vilniuje, be kitų kačių ir šunų, be mažų vaikų, idealiausias variantas – suaugęs ramus žmogus, kuriam reikalinga rami, draugiška, neįkyri katė. Sterilizuota ir paskiepyta kompleksiniu skiepu. Labai graži, ryški margutė.

Fabija – jauna, drąsi, jauki marmurinukė, kuriai užtektų vieno dubenėlio su vandenuku, kito dubenėlio su maistuku ir gero žmogaus šalia. Su kitomis katėmis sutaria, bet laimingesnė būtų būdama viena, namų (kad ir laikinų) karalienė. Artimiausiu metu planuojame paskiepyti.

Širė – pūkuota rainai trispalvė katulė šiuo metu prieglaudoje Kaune, ten nukeliavo su savo vaikučiais iš Vilniaus, Širė labai ilgą laiką neranda savo vietos šiame pasaulyje, o juk ji yra to verta. Jeigu atsirastų bent laikina globa, Širę atvežtume į Vilnių. O gal kauniečiai sukrus, pasiūlys savo namus? Tik pažiūrėkit, kiek liūdesio jos akyse...

Jei galite padėti bent vienam iš jų, paskambinkite tel. 860014377 arba parašykite info@mazojiliza.lt. Jei turite nebereikalingą narvą, taip pat praverstų, na, ir viskas, kas tinka gyvūnams: kraikas, maistas ir t.t.

Vieni negalime įveikti visų sunkumų, todėl visada labai džiaugiamės, kai atsiranda pagalba, – ačiū visiems, kas vienaip ar kitaip prisideda.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt