Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ant podiumo žengs kilmingieji ūsuoti murkliai!

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Prekybos centro „BIG" svečius, kovo 31 - balandžio 1 dienomis vyksiančioje Tarptautinėje kačių parodoje džiugins įvairių veislių kilmingų kačių būrys. Parodos lankytojai galės pamatyti daugiau kaip 200 kilmingų kačių!

Prekybos centro „BIG" svečius, kovo 31 - balandžio 1 dienomis vyksiančioje Tarptautinėje kačių parodoje džiugins įvairių veislių kilmingų kačių būrys. Parodos lankytojai galės pamatyti daugiau kaip 200 kilmingų kačių!

Kačių savininkai pristatys jau populiarius ir puikiai pažįstamus Britų trumpaplaukius, Meino meškėnus, Kanados sfinksus, Škotų nulėpausius ir stačiaausius ir dar mažai žinomų Seišelio, Burmos, Abisinų, Selkirk Reksų, Devon Reksų, Bengalijos, Kurilų bobteilų, Orientalų veislių kates.

Parodoje bus galima pamatyti geriausias 2011 metų Klubo „Top Miau" kates. Specialaus veislių šou metu bus renkamos geriausios Škotų nulėpausių ir stačiausių veislės katės. Šventės pagrindiniu akcentu taps konkursas, kuriame katės varžysis dėl prestižinio WCF Master titulo. Abiejų dienų pabaigoje bus renkamos geriausios parodos katės. Parodos dalyviams tai atsakingas parodos finalas, o žiūrovams nuostabus reginys - geriausių parodos kačių paradas!

Parodos tvarkaraštis

Kovo 31 diena: 10.00-10.15 Parodos atidarymas 11.00-12.00 WCF Kastratų ringas 12.00-13.00 Škotų Šou 13.30-15.00 WCF Suaugusių Kačių Ringas 15.00-15.30 Geriausių Klubo "Top Miau" 2011 metų kačių apdovanojimai 16.00-17.30 Best in Show 18.00-18.30 Parodos pabaiga

Balandžio 1 diena: 09.15-09.30 Parodos pradžia 10.30-11.00 Mokinių piešinių konkursas 11.00-12.30 WCF Kačiukų Ringas 13.00-14.00 WCF Master Ringas 15.00-16.00 Best in Show 16.30-17.00 Parodos uždarymas

Parodos lankytojai turės galimybę ne tik iš arti pamatyti, susipažinti su skirtingų veislių katėmis, bet ir pabendrauti su jų šeimininkais, sužinoti apie kačių auginimo sąlygas, išskirtines katinų charakterio savybes, o gal net ir įsigyti patikusį kačiuką. Nepraleiskite progos pamatyti pačių įvairiausių kačių - tiek jau spėtų pamilti, tiek retesnių ar dar visai nematytų. Iki susitikimo Tarptautinėje kačių parodoje!

Kačių parodos yra labai svarbios kiekvienam veisėjui. Parodose teisėjauja iš įvairių pasaulio šalių teisėjai, kurių užduotis - įvertinti, ar katės atitinka veislės standartą. Veisėjams šie įvertinimai yra svarbūs, nes tik atitinkančios veislės reikalavimus katės gali būti naudojamos veisime ir susilaukti palikuonių. Parodose teisėjai katėms suteikia įvertinimus, jų pagrindu klubai išduoda titulus patvirtinančius sertifikatus. Priešingai nuo šunų parodų, katėms nereikia atlikti jokių užduočių ar paklusti komandoms, tačiau katės būdas ir temperamentas yra ne mažiau svarbūs nei jos eksterjeras. Agresyvią katę teisėjas turi teisę diskvalifikuoti ir nesuteikti jai įvertinimo.

Kačių parodą organizuoja Klubas „Top Miau" - tai ne pelno siekianti organizacija, priklausanti Tarptautinei Kačių Federacijai (WCF). Klubas vienija Lietuvos kačių augintojus ir mylėtojus, išduoda grynaveislių kačiukų kilmės dokumentus, titulų sertifikatus, organizuoja tarptautines parodas, rengia seminarus kačių auginimo ir priežiūros klausimais. Klubas siekia ne tik populiarinti grynaveisles kates, bet ir propaguoti atsakingą kačių auginimą bei atkreipti dėmesį į aktualias šių dienų problemas, šviesti visuomenę ir skatinti atsakingą požiūrį į gyvūnų auginimą bei veisimą.

Žiūrovų laukia dovanos - nemokamas leidinys apie Geriausias Klubo „Top Miau" kates 2011 metais, kačių veisles bei jų priežiūrą. Visi auginantys kates galės dalyvauti Royal Canin rengiamoje loterijoje ir laimėti nuostabius prizus savo augintiniams!

Į parodą draudžiama atsivesti gyvūną, iš anksto neužregistruoto į parodą kaip dalyvio. Daugiau informacijos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt