TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Arba imkit, arba susidorosim! Profesorė nemėgsta šunų: skubiai reikalinga globa!

Šaltinis: 15min
0
A A

Žirmūnuose, viename daugiabučių kieme, jau kelis metus gyvena katytė Profesorė. Tokį vardą ji gavo dėl savo neįprasto būdo: katytė labai protinga, bendraujanti, gebanti...

Žirmūnuose, viename daugiabučių kieme, jau kelis metus gyvena katytė Profesorė. Tokį vardą ji gavo dėl savo neįprasto būdo: katytė labai protinga, bendraujanti, gebanti susidraugauti su žmonėmis ir įmantriai reikalaujanti dėmesio. Profesorė sterilizuota, tame kieme ji visad prižiūrima, pamaitinta, apsirgusi, gydoma gyvūnų mylėtojų.

Profesorė turi nuostabų maitintoją ir draugą senolį, kuris nors ir labai garbaus amžiaus, kasdien eina su ja pasivaikščioti, paduoti kokį skanėstą. Kartu jie leidžia popietes, apeina Žirmūnų apylinkes ir drauge sėdi ant suoliuko, mėgaudamiesi ramybe. Ši susirango ant kelių ir ilgai ilgai murkia. Senolio sveikata ir amžius neleidžia katytę priglausti namuose, tačiau visą savo laisvalaikį jis dovanoja jai.

Profesorė kiekvienam žmogui eina iš paskos, pasisveikina užkalbinta, mėgsta prisėti pakviesta ant kelių. Tiesa, kitų kačių konkurencijos ji nemėgsta, visur nori būti mylimiausia ir brangiausia. Atrodė, kad gyvūnas gyvens ilgai ir laimingai... Deja, kažkas nutiko. Profesorė pradėjo reikšti neapykantą šunims. Profesorė tyko, kada iš namų išeis vaikas su pudeliuku ir tuoj puola! Galbūt kažkoks šuo ją išgąsdino, galbūt kažkas užsiundė ant jos savo augintinį, bet šiuo metu situacija pasidarė nebevaldoma. Tarp Profesorės maitintojų ir draugų bei šunis turinčių žmonių įsiplieskė konfliktas. Kasdien beglobių sterilizuotų kačių šerėjai kenčia gyventojų nepasitenkinimą ir grasinimus dėl Profesorės būdo. Išsakyta tvirta pozicija: arba tą katę kažkur išvežkit, arba mes susidorosime.
Kadangi prie Profesorės gali prieiti bet kuris žmogus, ji yra labai pažeidžiama. Pikti šunų mylėtojai be gailesčio susidoros su katyte.

Todėl vienintelė išeitis – rasti jai globą arba namus, kur nebūtų šunų.

Profesorė puikiai tinka gyventi namuose, ji tvarkinga, prieraiši, labai meili ir bendraujanti. Geriausia jai būtų namai be kitų gyvūnų. Katytė neišranki maistui, labiausiai jį vertina žmogaus dėmesį ir draugystę. Priglausta nuolat gulėtų šalia arba ant kelių ir garsiai murktų, dovanodama ramybę, harmoniją ir ištikimybę. Nepaprastai protinga, suprantanti viską iš intonacijos, mėgstanti visur dalyvauti, patarinėti. Profesorei gali būti apie 8 m.

Labai prašome pagelbėti ir padėti išsaugoti Profesorės gyvybę. Patikli, visiems bičiulė ir draugė, gali pakliūti į piktadarių rankas. Prispausti prie sienos Žirmūnų beglobių kačių maitintojai nebepakelia užgauliojimų, reikalavimų kažkaip atsikratyti katės, todėl jau ir patys svarsto apie katės migdymą.
Negalimą sveikos katės migdyti vien dėl to, kad ji nemėgsta šunų. Tai natūralus reiškinys, deja, netoleruotinas ten, kur ji gyvena. Todėl vienintelė viltis ją išgelbėti – surasti namus be kitų gyvūnų. Laiko mes neturime, labai bijome, kad kas ko blogo nepadarytų katytei.


Skubiai ieškoma globa (iki padovanojimo) arba namai Profesorei.

Paskambinkite arba rašykite, jei tik galite pagelbėti. Ačiū labai!

Skambinti tel. nr. +370 689 73782, +370 615 58898, Vilnius
rašykite: info@rainiukas.lt
skaitykite: http://www.rainiukas.lt
prisijunkite: http://www.facebook/rainiukas.vsi
Rekvizitai paramai:
VŠĮ RAINIUKAS, 302733794
A/S LT 56 7300 0101 3075 8928
Nepaliksime bėdoje.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt