Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Arišos ir Fibi didžiulis prašymas: reikalinga finansinė parama ir globa marmuriukei Fibi

Šaltinis: 15min
0
A A

Sulaukėme prašymo padėti nėščiai katytei ir, kai jau radome laikiną globą (kas visų svarbiausia), ji dingo. Jau kelios dienos jos nerandam. Tačiau gera vieta ilgai laisva nebūna....

Sulaukėme prašymo padėti nėščiai katytei ir, kai jau radome laikiną globą (kas visų svarbiausia), ji dingo. Jau kelios dienos jos nerandam. Tačiau gera vieta ilgai laisva nebūna. Tad, kol mūsų pradingelė neatsirado, suskubome padėti kitai katukei, kuriai šiuo metu itin reikia laikinos globos.

Katė buvo rasta vienam daugiabučių kieme ir jau tokioje nėštumo stadijoje, kuomet nebebuvo galima sterilizuoti. Tad beliko tik laukti, kol mažyliai išvys pasaulį. Deja, niekas jai negalėjo pasiūlyti ramaus kampelio savo namuose ir katytė prieš kelias dienas pagimdė šešis kačiukus tiesiog klinikos narve. Tačiau klinika nėra pati tinkamiausia vieta tokiai šeimynai. Tad, kai tik bus galima (maždaug po savaitės), visa šeimyna keliaus į VšĮ „Mažoji Liza“ globą (ačiū globėjai Andželikai:)

Turbūt labai suprantama, kad tokiai gausiai šeimynai norime sukrauti kraitelį, svajojame, kad į laikiną globą nuvyktų ne tuščiomis. Todėl labai prašome visų Jūsų pagalbos!

Katei-mamai Arišai reikalingas itin kokybiškas sausas maistas. Jei turite nebereikalingo – mielai priglausime, o gal galite paremti finansiškai? Tuomet įsigysime jo patys. Taip pat labai tiktų ir parama „natūra“ -  įvairi žalia mėsa, ryžiai (išvirtume košytės).

Neapsieisime ir be kraiko bei kitų būtinų reikmenų. Stengiamės jau tokių smulkmenų neprašinėti, tačiau visi puikiai suprantame, jog be jų irgi neišsiverčiam. Perkama tuos daikčiukus jau iš savo kišenės, kuriose dažnai švilpia vėjai. Tad, jei tik galite paaukoti kraiko – būsime labai dėkingi. Juk jis reikalingas ne tik šiai šeimynai, o ir visiems mūsų globotiniams!

Be abejo, būsime dėkingi jei padėsite apmokėti ir veterinarų paslaugas. Reikalinga parama ne tik už stacionarą (1 para - 10 Lt, Marmuriukė stacionare nuo 04.12, Ariša nuo 04.14), tačiau ir už echoskopija (20 Lt) ir sterilizaciją (60 Lt), vet. apžiūras (40 Lt).

P.S. kol kas Ariša su mažiais jaučiasi puikiai, katei pieno užtenka, o visi kačiukai – berniukai:)

Tuo pačiu labai norime paprašyti pagalbos ir laikinos globos kitai katytei  marmuriukei Fibi, kuri taip pat buvo paimta iš to pačio kiemo, tačiau ją dar spėta sterilizuoti. Deja, mažiukė šiek tiek bailiukė ir kol kas savo dienas leidžia vet. klinikos stacionare.

Žinoma, galėtume ją dabar atšilus orams paleisti atgal į kiemą, tačiau juk niekas negarantuoja, kad ten jai bus saugu. Taigi, negalime nepabandyti ir labai norime katytei suteikti kitokį, geresnį gyvenimą. Kiek turėjome patirties su tokiais laukinukais, šnypštukais, tai žinome, jog tik laiko ir kantrybės klausimas, kada jie apsipras ir taps jaukiais naminiais augintiniais.

Todėl labai norime Jūsų paprašyti – raskite kamputį šiai marmurinei gražuolei savo namuose. Apsupkite ją savo rūpesčiu, meile, šiluma ir net nepastebėsite, kaip greitai turėsite labiausiai atsidavusį augintinį.

 

Norite padėti, tačiau nedrįstate? Nebijokite! Susisiekime, pabendraukime, aptarkime visus Jums kylančius klausimus ir gal tada išdrįsite priimti katytę laikinai globai?

Visada patarsime ir padėsime. Jokių būdu vienų nepaliksime. Jei reikės aprūpinsime ir maistu, kraiku, narvu ar pan.

Paskambinkite tel. 8600 14377 arba parašykite info@mazojiliza.lt.

LABAI LAUKIAME PAGALBOS!

Ačiū, kad palaikote!

 

Mus galite rasti Facebook'e:)

 


„Mažoji Liza“ VšĮ

info@mazojiliza.lt

+370 600 14377

LT 27 7044 0600 0779 9964

http://www.mazojiliza.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt