Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 7d. 16:19

Aš galiu pasitikti tave, kai grįši iš darbo

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Sveiki, mano vardas Vania. Tik globėja ėmė mane vadinti Mitofėjumi Ivanovičiumi. Girdėjau, kad jos mama vaikystėje turėjo katiną tokiu vardu. Gal visai ir nieko skamba...     Š...

Sveiki, mano vardas Vania. Tik globėja ėmė mane vadinti Mitofėjumi Ivanovičiumi. Girdėjau, kad jos mama vaikystėje turėjo katiną tokiu vardu. Gal visai ir nieko skamba...

    Šiaip esu draugiškas ir visada atbėgu pasitikti prie durų, tik nepažįstamų žmonių bijau ir bėgu nuo jų slėptis. Negi jūsų vaikystėje niekas nemokė, kad su nepažįstamais geriau neprasidėti? Po to įvykio, kai kaimynų šuo kyštelėjo savo smalsų snukį pro duris ir išeidamas nepasiklausęs dar pasivašino iš mano dubenėlio - supratau, kad tikrai geriau nerizikuoti, nes nežinia, kas gali tykoti už durų.

    Šiaip mėgstu miegoti šalia globėjų daug murkiu ir glaustausi. Neslėpsiu, mėgstu vagiliauti (ypač gerai vagiasi dešrelės). Turiu išlavintą užpakalinių kojų spyrį, tad nerizikuokit lįsti prie manęs, kai esu tam nenusiteikęs. Išvaizda mano tikrai simpatiška: galiu didžiuotis ilgais ūsais ir antakiais, vešliu kailiu ir puria uodega (pikti liežuviai šneka, kad ji, uodega, primena šepetį, kuriuo anksčiau būdavo plaunami pieno buteliai. Visa tai pavydas). Na, ką čia dar pridėti... Šeriuosi nedaug, bet užtat šerti mane reikia daug (visą dramblį galėčiau suryti, jei tik supjaustytumėt mažais gabaliukais).  Nesistebėkit, bėgiojimas, medžiojimas, nagų smailinimas ir kailio priežiūra daug energijos reikalauja!!

    Žodžiu, jei norit linksmo, simpatiško, švelnaus, gudraus ir garsiai murkiančio draugo  - aš pasiryžęs būti Jūsų, iki gyvenimo galo!

Linkėjimai,

Vania

VšĮ Gyvūnų gerovės tarnyba „PIFAS“

Telefonu +370 681 40309 arba elektroniniu paštu info@pifas.org

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt