Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Baltapūkis meilūnas Krokas ieško namų

Šaltinis: 15min
0
A A

„Noriu aš labai namų, ne, ne rūmų prabangių, tik, kad būtų ten žmogus, kurs mylėtų baltukus.“ Kai katinėlis atklydo į Stakliškes jis buvo murziukas ir labai susivėlęs. Nežinia,...

„Noriu aš labai namų,
ne, ne rūmų prabangių,
tik, kad būtų ten žmogus,
kurs mylėtų baltukus.“

Kai katinėlis atklydo į Stakliškes jis buvo murziukas ir labai susivėlęs. Nežinia, kur jis gyveno iki tol, bet prižiūrimas tikrai nebuvo. Laimei, atklydo pas neabejingus gyvūnams žmones, todėl buvo pastebėtas, pamaitintas ir laikinai priglaustas.
Krokas (tokį vardą katinėliui davė globėja) – nedidukas, jam gali būti apie 3 metukus. Kol kas iškarpytas kailiukas nėra gražus, bet ataugęs bus labai tankus ir minkštas, todėl reiks nuolat šukuot.

„Kad paglostytų mane,
pašukuotų kai kada,
aš pamurksiu vakarais,
pasisveikinsiu rytais...“

Katinėlis labai meilus, prašo glostymų ir žaidimų, bet neįkyriai – gali ir vienas su žaisliuku pažaist, pabėgiot. Nagučius galanda į pintą kilimėlį prie durų. Maistui neišrankus, tvarkingas. Jis laukia namų, kur bus mylimas ir prižiūrimas.

Tikriausiai apie katinėlio meilumą viską pasako ir globėjos komentaras:
„Krokui naktį užėjo meilumo priepuolis: murkdamas, karkdamas visas susipokavo man ant gerklės. Pradėjau dust, taigi nustūmiau. Tada pradėjo trintis ir glaustytis prie galvos, po to kramsnoti skruostą ir ausį. Pagalvojau, kaip eisiu į darbą “kompastiruota„ ausim, jei Krokas įsijaustų, ir nutraukiau procesą. Tada perėjo prie kito skruosto ir ėmė jį uoliai šveist liežuviu. Tikėjausi, kad pilingo procesas neužsitęs, bet jis tik intensyvėjo, o vėlgi nesinorėjo eit į darbą nubrozdintu veidu, taigi ir šį procesą teko nutraukt. Turbūt nuvyliau katinuką.“

„Neišlepintas esu,
nei lovytėm, nei maistu,
laukiu mielojo žmogaus,
na, pamilk mane, prašau!“

Jeigu norite suteikti Krokui namus ir esate rimtai tam apsisprendę, skambinkite jo globėjai telefonu 8-610-36455. Katinėlis šiuo metu gyvena Alytuje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt