Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Baltas drūtas Ruonis ieško namų

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Gero katino turi būti daug. Štai taip va neapglėbiamai! Na gerai, perdedu, apglėbti mane galima, ir ne tik galima, bet ir smagu – aš toks šiiiltas, miinkštas, mieelas! Ilgai tupė...

Gero katino turi būti daug. Štai taip va neapglėbiamai! Na gerai, perdedu, apglėbti mane galima, ir ne tik galima, bet ir smagu – aš toks šiiiltas, miinkštas, mieelas!

Ilgai tupėjau uodegą paspraudęs Antakalnio kieme. Tupėjau, į žmones žiūrėjau, kad manęs pagailėtų, kad į namus paimtų. Dienos slinko, kailiukas nebelabai baltas tapo, o aš vis laukiau... Po galais, net užpakalį nusėdėjau!

Na pagaliau ir man pasisekė, jau pasveikau nuo kažkokių neįdomių ligų, jau skaniai maitinuosi (bene nesimato?), jau atkutau ir užkariauju naujus plotus namų globoje. Po truputį, juk aš rimtas katinas. Į akis nešoku, ne. Mėgstu ėsti, mėgstu virtuvėj miegoti, nebrokiju dėžėj pasikapstyti, kartais užšoku netgi ant spintos ir dar mėgstu žiūrėti iš padilbų, kaip tikras kietas bičas.

Bet iš tiesų tai aš minkštas... Pravardžiuoja mane pagalve ir dar stabdžiu. Tąso, niurko, pagalve vadina, ai, ta globėja, visai neoriai tada atrodau... Bet... Kad prieš gerą žmogų negaila ir pasivartyti visais savo 8 kilogramais. Ir dar galvą atkišti paglostymui moku. Va.

Tai ką, susipažinkime? Būsiu geras! Paskambinkite 8 60014377. Gyvenu Vilniuje, bet galit iš iš kitur atvažiuoti, jei netingit!

Šaunuolis Ruoniukas kastruotas, ramus, solidus katinas, bet labai mielas. Suteikite jam savo namų šilumą! Tokio nieekas aplinkui neturės!

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt