Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Baltieji debesėliai arba Ponulis, Nila ir Lunis ieško namų (nuotraukos)

Šaltinis: 15min
0
A A

Metų laikų kaita yra neišvengiama. Kodėl nepykstame, kad pasibaigė žiema ir atėjo pavasaris? Ogi todėl, kad artėja vasara.

Metų laikų kaita yra neišvengiama. Kodėl nepykstame, kad pasibaigė žiema ir atėjo pavasaris? Ogi todėl, kad artėja vasara. Kaip ir kiekvieną kartą, ji mus pasitiks tobulu grožiu: skraidančiais pienės pūkeliais, žydinčiais kaštonais, nepakartojamu medaus skoniu ir kvepiančiomis alyvomis. O žalia pievelė taip ir kvies prigulti, atsipalaiduoti ir stebėti neapsakomo grožio baltus debesų kamuoliukus saulėtame vasaros danguje. Žvelgiant į dangų apims toks lengvumo jausmas, kad norėsis sugrįžti į vaikystę ir kartu su debesėliais šokinėti žydru dangumi.

Šiandien norime papasakoti apie tris baltus pienės pūkelius, tris lengvus lyg vasarinis dangus kamuoliukus: Ponulį, Nilą ir Lunį. Tai trys maži žavūs debesėliai, ieškantys savo vietosžydrame vasaros danguje.

„Debesėlis toks išdykęs. - Stok! Juk dar nemoki lyti! - Šaukia saulė jam pavymui. Debesėlį juokas ima.

Skrenda baltu pūkeliu Skaisčiai mėlynu skliautu. Taip, iš jo lietaus nebus - Bet užtat - gražus dangus!"

Ponulis (1-4 nuotr.) rastas gatvėje išvargęs, dehidratavęs, ilgai nevalgęs ir netekęs labai daug svorio. Baisiai nušalęs letenėles, susprogusios juodos pūslės ant letenėlių, pauodegys labai pažeistas - matyt, šalo viduriavimo išvargintos vietos. Gavęs tinkamą gydymą ir daug daug meilės, Ponulis sveiko, atkuto, jam viename kambaryje jau ir erdvės ėmė trūkti. Uždarytas globėjų kambaryje puikiai žino, kad už durų yra daug įdomių dalykų, pvz., virtuvė, kur nuolat kvepia kotletukais, koridorius, kur vyksta didžiulis veiksmas, vonios kambarys, kur galima žiūrėti į tekantį vandenį, svetainė, kurioje gyvena buto šeimininkas ir "galbūt nori su manim susidraugauti". Ponulis "įjungia stygas" ir reikalauja įleisti ten, kur visiems galima, o jam - "kažkodėl ne"!

Šiandien katinėlis sveikas ir jau kastruotas, pastambėjo, išgražėjo, kerta viską, kas valgoma. Daug murkia, žaidžia ir dūksta. Jis, beje - ypatingas, viską supranta kitaip - gyvena tylos pasaulyje. Ponulis gimė kurčias. Negirdi švelnių, paguodžiančių, pagiriančių žodžių, bet juos jaučia, mato ir supranta. Tai katinas, kuris nori glaustis prie žmogaus, būti šalia. Rodo savo žaisliukus, kviečia žaisti kartu. Ponulis visuomet ateis pasitikti, nepamirš murkti ir papasakoti, ką jis veikė dieną, kokie jo rytojaus planai ir ateities svajonės. O svajonės labai paprastos: nori Ponulis savo šeimos, savo namų. Niekad nebus išrankus ar nedėkingas. Bus paklusnus ir draugiškas.

Nila (5-10 nuotr.) ir Lunis (11-14 nuotr.) - broliukas ir sesutė, gimę vienos moters namuose. Kadangi ankstesniuose namuose su katinėliais nebuvo bendraujama, jie pradėjo laukėti ir bijoti žmogaus. Ilgiau delsti nebuvo galima, tad Nilai su Luniu suradome globėjus. Dabar mažieji čia jaučiasi nepaprastai saugiai ir gerai. Nila išsidirbinėja - tai to nevalgysiu, tai ano. Na, o Lunis - naktinis vaikas: šiaip mėgsta pasislėpti, bet naktį išlenda ir miauksėjimu kviečia sesutę žaisti.

Lunis labai draugiškas, mielas, gal kiek nedrąsus, bet ramus katinukas. Labai mėgsta būti glostomas. Jis pažada būti geriausiu Jūsų draugu ir namų puošmena! Nilai buvo gydytos akytės. Šiuo metu ji jaučiasi visai gerai ir akies opa, lašinant vaistukus ir gydant, praeis. Katytė turi trauminės kilmės išvaržą ant pilvelio, todėl jai ieškome ramios ir atsakingos šeimos, kur Nila nebus nešiojama ir niurkoma. Katytė puikiai socializavosi, yra draugiška ir švelni. Nors pažiūrėjus į ją, atrodo, kad ji labai trapi, vos ne porcelianinė, Nila - tikra patrakėlė, linksmuolė ir išdykėlė. Tai katytė be galo mylinti žmogų.

Jeigu pavargote nuo kasdienybės ir Jums nusibodo garbinti per televiziją kasdien rodomus išpuikusius stabukus, nusibodo stebėti svetimus gyvenimus, priimkit viena iš šių baltų dangaus kamuoliukų į savo namus. Jie tikrai pakeis Jūsų kasdienybę, suteiks tikrą pasitenkinimą ir gyvenimo pilnatvę. Ir Jūsų namuose visus metus bus šilta. Jeigu norite kasdien savo rankose laikyti dangaus gabalėlį, skambinkite 8 615 58898, info@rainiukas.lt (Vilnius)

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt