Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Barselona ieško ypatingo žmogaus (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Šita panelė atsisako prisistatyti, todėl tai už ją padarysiu aš. Gudresnio šuns nesu sutikusi! Manau, kad didžioji dalis moterų joje atpažintų save. Jei Barselona ko nors nori, ji to pasiekia pačiais gudriausiais būdais. Ir jos norai - toli gražu ne skanesnis kąsnelis.

Šita panelė atsisako prisistatyti, todėl tai už ją padarysiu aš. Gudresnio šuns nesu sutikusi! Manau, kad didžioji dalis moterų joje atpažintų save. Jei Barselona ko nors nori, ji to pasiekia pačiais gudriausiais būdais. Ir jos norai - toli gražu ne skanesnis kąsnelis.

Kalbant apie maistą atrodo, kad ji laikosi dietos, nes labai retai suvalgo visą savo porciją, o kūno linijų jai galėtų pavydėti pati Kate Moss. Jos norai daug didesni. Jeigu Barselona nori dėmesio, patikėkit, ji jo pasiekia visada: prieina ir kanda į ranką (nestipriai, bet pajunti), jeigu sudrausmini, ji supranta (ji gi ne kokia blondinė), tada pradeda ne kąsti, o segti tau kur nors... skaudžiai, bjaurybukas! Užpyksti! Puoli dėstyti jai moralą, o ji žiūri švelniausiom mano matytom šuniškom akim ir suka ratu uodegytę. Jeigu prieš tai kiek pykai, kaip mat viską pamiršti ir viskas, ko nori - tai gniaužyti tą striukauodegę pabaisiukę.

Komanda „pas mane" Barselonai yra šventas reikalas. Bet vieną dieną jai nežinia kas nutiko ir nulėkė su krūva simpatiškų patinų (nors yra sterilizuota) apie konteinerius pasitrainioti (kas jai, beje, žavesio visai nepriduoda). Tėtis ilgiausiai gaudė ją, netgi Otelui ši misija nepavyko. Tiesą sakant, aš taip pasitikiu Barselona, kad būčiau leidusi jai išsilakstyti ir grįžti, kai pati užsigeis. Nes žinau, kad grįžtų. Bet tėvelis ją pagavo ir visą likusią dienos dalį nepaleidinėjo nuo pavadėlio. Ką jūs sau galvojat? Ji protestavo, rodė savo principus ir nedarė lauke nei balučių, nei to kito, rimtesnio, reikalo. Namie taip pat laikėsi.

Kitą rytą susivokusi, kad ilgai šita protesto akcija vykti negali, pati priėjo prie tėčio, pabaksnojo snukučiu į koją ir parodė, kad visai neblogai būtų išeiti į lauką. Tada jau paleista parbėgo idealiai, lakstė tik šalia kojos. Suprato savo klaidą! O tai reiškia, kad ji ne tik gudri, bet ir protinga! Ir ji tikrai tokia yra: protinga ir sumani.

Man tikrai kartais atrodo, kad ji turi žmogiškų savybių. Ir tų gerųjų. Ji nepuola džiaugtis, kol nėra tikra, kad tikrai yra kuo džiaugtis. Nors šiaip yra siaubingai emocionali panelė. Jeigu situacija ją jaudina, parodo tai visais įmanomais reiškimo būdais. Jeigu jai nepatinka tai, ką jai sakai, ji atsikalbinėja. Žinau, kad tai negerai, bet jeigu tai daro šuo, siaubingai smagu. Tiesa, ji turi dar vieną ryškią savybę - ji susidaro išankstinę nuomonę apie žmogų: jeigu jai kažkas nepatiko iš pirmo žvilgsnio, jokie skanėstai, meilūs žodžiai ar glostymai nepakeis jos nuomonės. Bet jeigu ji pamilsta, tai neįmanomai stipriai ir besąlygiškai. Taip ji pamilo mane. Ir žinau, kad jeigu jos paklaustumėt, su kuo ji nori gyventi, atsakymas būtų vienintelis, bet ji dar visai jaunutė, jai apie aštuonis mėnesius, ji dar puikiai gali priprasti prie kito žmogaus, jeigu jai jis atrodys ypatingas, o ypatingų žmonių tikrai yra, žinau.

Be to, ji nėra labai didelė, sveria tik 15kg, o jos ūgis ties ketera apie 52cm, nors tai atrodo nemažai, bet ji tokia smulki, kad bute gyventi puikiai gali. Tiesa, būsimiems šeimininkams iškart reiktų pagalvoti apie batų dėžę, nes ji iš ilgesio mėgsta pakramsnoti batus (kas yra labai normalu jos amžiuje). Jos paskirtis - draugė. Apsauginė ji tikrai nebus. Loti moka, bet ne tada, kai kalba eina apie namų gynybą. Agresijos ji neturi. Tiesa, puikiai sutaria su visais šunimis, taigi galėtų ir tikriausiai netgi norėtų gyventi su kitu šunimi. Katinus lauke vaiko, bet kai murklį sutinka viduje, nieko jam nesako, todėl manau, kad gali ir su katinu sutarti.

O jeigu dar ko nors norite paklausti apie Barseloną, skambinkite man +37064619845, atsakysiu į visus klausimus su kaupu.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt