Dabar populiaru
Publikuota: 2013 liepos 23d. 14:00

Bengališko rainumo Baika ieško namų

„Naminukai” sužinojo apie kelis mažus, sergančius katinėlius gyvenančius prie Bukčių garažų. Nusprendus kelioms dienoms sergančius katinėlius priglausti klinikos stacionare, kol...

„Naminukai” sužinojo apie kelis mažus, sergančius katinėlius gyvenančius prie Bukčių garažų. Nusprendus kelioms dienoms sergančius katinėlius priglausti klinikos stacionare, kol atsiras pastovesnė globa, bededant juos į dėžutę, visiškai netikėtai pasirodė ir trečiasis mažylis, tuo tarpu, kai visą laiką buvo manyta, jog jie tik du. Taip "supakuota" visa šeimynėlė (kartu ir jų mamytė) išvyko į veterinarinės klinikos stacionarą.


Po savaitės gydymo klinikoje atsirado vietelė jiems „Naminukų“ namuose. Ką radome atvykę jų pasiimti, sunku nusakyti žodžiais... Tobuli, pasveikę, trys didžiaakiai mažyliai, kurių kailis išmargintas reto bengališko rainumo ruoželiais! Sveikučiai, padūkę, gražūs ir fantastiško grožio!


Du bernužėliai jau rado namus, o nuostabioji bengališkų raštų išmarginta Baika vis dar žiūri išsprogdinus akytes ir klausia: „O kur mano namai?”


Tiesa, jau manėme, kad šiai mažylei pasisekė, ji buvo radusi šeimininkus, bet, deja, tik trims dienoms... Žmonės grąžino Baiką jos taip ir nesupratę, mažylės žaidimai jiems pasirodė keisti ir netinkami.


O Baika gūžčioja mažais petukais nesuprasdama, kas buvo ne taip. Na taip, ji lakstydama dar ir dainuoja, šneka, šnypšteli, taip pat kaip tikras seklys mėgsta pult iš pasalų ir lipti koja į viršų, bet juk tai mažo išdykusio kačiuko žaidimai! Baikai vos 2 mėn. ir, nesupykit, bet humoro jausmą ji turi, todėl ir vardas Baika!


Mažylė tvarkinga, jauki, žaisminga ir linksma. Norėdami ir galėdami suteikti Baikai namus, skambinkite „Naminukams“ tel. 8 648 30077 (Vilnius).


P.S. Tvirtai apsisprendusiems šeimininkams ieškome transporto ir į kitus miestus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt