2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2013 01 03

Beveik toiterjerė Liza ieško namų

Mažučio, smulkaus kūnelio, tik ant ilgų kojyčių – šunytė – stirnytė Baltupių Liza. Tiksliau, ne stirnytė, o „beveik toiterjerytė“. Jos būdas netgi labai toiterjeriškas – tie maž...
Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Mažučio, smulkaus kūnelio, tik ant ilgų kojyčių – šunytė – stirnytė Baltupių Liza. Tiksliau, ne stirnytė, o „beveik toiterjerytė“. Jos būdas netgi labai toiterjeriškas – tie mažiai žiūri į svetimą su nepasitikėjimu, bet vos priims kaip draugą, tai jau tada besąlygiškai ir atsidavusiai iki paskutinio atodūsio. Ji ne tik pati prašosi būti globojama, bet ir jus paglobos ir apgins nieko artyn neprileisdama, nes šie smulkučiai mažiai gina šeimininką neprasčiau nei dideli aviganiai, tik netgi aršiau.

Vos įeini į voljerą, Liza jau ir kelia kojytę, tiesia, kad užlipti ant kelių, o užlipusi, lipa toliau – ant sprando (!). Ir sėdi – ir aukštai, ir saugiai. Miela, miela, draugiška ir meilutė. Galvutė kaip kumštis didumo, akutės kaip sagos, burnytė smaila, ausytės į šonus – viską pamatys, viską išgirs. Ir dar – Liza turi šešis pirštukus ant užpakalinių kojyčių! Penktas pirštas iš tiesų yra ne vienas o iškart viename net du nagiukai.

Išskirtinė ta Liza ir jau net nežinau kaip kažkam pasiseks kai turės ją kaip draugę – tai taip stipriai prisiriš, kad vandeniu neperliesit ir nuo draugystės neatbaidysit, va!

Liza pragyvenusi namuose, laikinoje globoje (paimta iškart po sterilizacijos, kad atsigautų, sustiprėtų ir dar dėl to, kad pas mus, globos namuose nebuvo visai vietos viduje ją laikyti) pora savaičių, turi grįžti atgal pas mus, nes globėjos nuosava, arši šunelė, taip ir nepriėmė Lizos, puola, iškart kyla peštynės, kurios gali ir labai liūdnai baigtis.

Bet būdama laikinoje globoje, Liza pasirodė kokia yra iš tikrųjų ir tai yra labai vertinga informacija ir mums, ir tiems, kurie abejotų kaip elgsis šuniukas paimtas į naujus namus – ar bus tvarkingas, ar nelos be reikalo ir pan.

Taigi, dabar visiškai aišku, kad Liza namuose (gyveno bute) yra tvarkinga, išauklėta, rami, nelojanti be reikalo, labai besidžiaugianti grįžusiais iš darbo namiškiais (visiems esant darbe ji ramiai laukdavo, netriukšmaudavo, negrauždavo namų kampų, nejaukdavo buto), žaisminga, bet neįkyri, neišranki maistui, nekonfliktiška su kitais šunimis (pirma nepuola, bet jeigu ją spaudžia, tuomet ginasi), draugiška su katėmis.

Argi galima svajoti apie dar geresnį kambarinį šuniuką – draugą?

Dėl Lizos skambinkite dabartinei globėjai Gustinai tel.: 8 682 151 41, arba man: 8 612 329 62 (Jolanta)

www.gyvunugloba.com
Utenos gyvūnų globos namai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt