TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Beveik vilkė nežiūri į mišką – ieško jaukių namų

Šaltinis: 15min
0
A A

Neretam, pamačiusiam gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ globotinę Ditą, išsprūsta: „O, vilkas!“ Tačiau su ja pabendravęs supranti, kad tai tiesiog be galo linksmas, mielas š...

Neretam, pamačiusiam gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ globotinę Ditą, išsprūsta: „O, vilkas!“ Tačiau su ja pabendravęs supranti, kad tai tiesiog be galo linksmas, mielas šunelis, kurio širdyje tiek daug meilumo ir ištikimybės, o  iš spindinčių akių spinduliuoja gerumas ir tikėjimas geresne ateitimi.

 

Ditos praeitis „Lesės“ savanorius privertė dar kartą nusistebėti žmonių žiaurumu. Liepos mėnesį viena šeima begrybaudama giliai miške rado kalytę su vos prasimerkusiais šunyčiais. Kažkas nepasivargino taip toli nuo žmonių gyvenamų vietų išmesti gyvūnus, kad jiems tikrai nepavyktų išsigelbėti. Grynas atsitiktinumas, kad juos aptiko geri žmonės, kurie negalėjo palikti nelaimėlių likimo valiai – pasirūpino, kad jie atsidurtų „Lesės“ prieglaudoje.

Viena iš mažųjų šunyčių – Dita. Dabar jau beveik metinukė, grakšti, elegantiška ir guvi.

Apie kalytės charakterį būtų galima kalbėti labai daug, nes ji yra ypatingas šuo. Su nepažįstamaisiais ji drovoka, bet kai pripranta prie žmogaus, tampa tiesiog meilumo įsikūnijimu. Kadangi Dita dar labai jauna, suprantama, kad yra be galo žaisminga ir reikalaujanti daug dėmesio, tad su ja tikrai niekuomet nebūtų nuobodu.

Vien pažvelgus į mūsų mažosios vilkiukės akis, gali įskaityti: „Nors su manimi kažkas pasielgė tikrai negailestingai, aš esu pasiruošusi mylėti ir saugoti. Būk geras, padaryk mane laimingiausiu šuniuku pasaulyje, o atsilygindama aš tavo gyvenimą paversiu daug prasmingesniu ir šiltesniu“.

Ditos teiraukitės „Lesėje“, tel. +370 605 33452, el. p. gyvunai@lese.lt.

 

„Lesės“ savanorė Greta

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt