Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Biglio mišrūnui Bo skubiai reikalingi nauji namai

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Biglio mišrūnas Bo rugpjūčio 13 d. buvo vedamas į benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą „Grinda“. Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) Vilniaus skyriaus savanorėms pavyko susitarti su šunelio šeimininkais, kad pabandytų dovanoti Bo iš namų...

Biglio mišrūnas Bo rugpjūčio 13 d. buvo vedamas į benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą „Grinda“. Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) Vilniaus skyriaus savanorėms pavyko susitarti su šunelio šeimininkais, kad pabandytų dovanoti Bo iš namų, o mums leistų įkelti jo dovanojimo skelbimus.

Šunelis – biglio mišrūnas, geras, draugiškas, pusės metų amžiaus, paskiepytas. Jo mama – tikroji biglė. Nepaisant gerųjų Bo savybių, jis turi vieną problemą – likęs vienas namuose labai loja.

Bo šeimininkai gali laikyti tik iki šio sekmadienio, t.y. rugpjūčio 19 dienos. Jie negali jo prižiūrėti, nes dirba visą dieną, o kaimynai skundžiasi nesiliaujančiu šuns lojimu. „Grindoje“ vietų nėra, todėl sekmadienis gali būti paskutinė jaunučio, gražaus, meilaus šunelio gyvenimo diena...

Mielieji, jeigu esate rūpestingi žmonės, jeigu suprantate, kad gyvūnėlis į šeimą ateina ne dienai ir ne metams, pagalvokite, nes turite puikią progą išgelbėti gyvybę ir užsiauginti nuo mažų dienų sau ištikimą draugą, kuris mylės Jus visa širdimi.

Jeigu galite Bo pasiūlyti laikina globą arba namus, skambinkite: 8 606 50618  (Vilnius).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt