Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 5d. 09:32

Bigliukas Bo-Bartas vėl ieško naujų namų (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Mažojo, jaunojo, skiepyto, 6 mėn. amžiaus vilniečio bigliuko Bo-Barto istorija su gyvūnų problemomis susijusiose svetainėse pasirodė 2012-08-16, kai 08. 13 d. savų šeimininkų vedamam į grindą (Vilniaus benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą) jam kelią pastojo geltonųjų gyvybės vagonėlių savanoriai ir šiaip ne taip įkalbėjo Bo šeimininkus suteikti šuneliui šansą išvengti streso narve (juolab, kad ir grindoje tuo metu nebuvo nė vienos laisvos vietos ir Bo būtų net ir ten nepriimtas dėl narvų stokos) bandant dovanoti mažylį iš namų skelbimų pagalba.

Mažojo, jaunojo, skiepyto, 6 mėn. amžiaus vilniečio bigliuko Bo-Barto istorija su gyvūnų problemomis susijusiose svetainėse pasirodė 2012-08-16, kai 08. 13 d. savų šeimininkų vedamam į Grindą (Vilniaus benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą) jam kelią pastojo geltonųjų gyvybės vagonėlių savanoriai ir šiaip ne taip įkalbėjo Bo šeimininkus suteikti šuneliui šansą išvengti streso narve (juolab, kad ir grindoje tuo metu nebuvo nė vienos laisvos vietos ir Bo būtų net ir ten nepriimtas dėl narvų stokos) bandant dovanoti mažylį iš namų skelbimų pagalba. Bigliuko skuboto ištrėmimo į grindą priežastimi tapo motyvas, kad šeimininkai negali jo prižiūrėti, nes dirba visą dieną ir kaimynai skundžiasi nesiliaujančiu šuns “verkimu” iš liūdesio. Baisiausia, kad šis motyvas buvo net pasiruošimo Bo sunaikinti užmigdant 08. 19 d., jei dovanojimo skelbimai internete neduos rezultato iki šio nustatyto termino. Visai jaunutis, žaismingas, energingas šunelis atsidūrė gyvenimo ir mirties kryžkelėje.

Į bigliuko prašymą priimti jį į naujus namus jau po dviejų dienų nuo dovanojimo skelbimo įkėlimo tada atsišaukė šeima iš Šakių, kur šunelis buvo operatyviai nuvežtas. Sunaikinimo terminas nuėjo istorijon ir šunelis džiaugėsi naujų namų šiluma. Atrodė laiminga, galėjusios būti baisios istorijos pabaiga, bet…09.03 d. vagonėlių savanoriai sulaukė jausmingo, geranoriško skambučio iš naujų bigliuko, jau gavusio Barto vardą, namų Šakiuose. Pasak naujosios šeimininkės Bartas-nuostabus, meilus, žaismingas šuo. Visa šeima jį  pamilo, jo tiesiog negalima nemylėti, nes jis lipšnus, bendraujantis, linksmas, tačiau “verkti”, kai lieka vienas namuose jis vis dar neatprato. Pasakiau žmonėms, kad visai nesistebiu, nes tam, kad kažkiek bandyti pateisinti jauno šunelio staugimą iš liūdesio, reikia žinoti biglių veislės keturkojų charakterį: nepaprastai prieraišus, jam žmogaus dėmesio reikia kiekvieną minute, visur ir visada. O Bartas dar ir be galo jaunas, galima sakyti vaikų vaikas.  Vargšas Bartas vėl ieško naujų šeimininkų, nes Šakiuose gyvenanti šeima, kad ir kokius šiltus jausmus jaučia savo augintiniui, negali leisti sau susipykti dėl jo “verkimo” su visais daugiabučio kaimynais. Elektrinis antkaklis, kurį bandė naujieji Barto šeimininkai-nepadeda, o ir kankinti su juo šunelio (nes net ir ranką pridėjus jaučiasi el. srovė), jie nenori.

Bartui labai reikia šeimininkų, kurių nors vienas būna namuose dieną pakankamai ilgą laiką, nes jam užtenka tik atbėgti, pamatyti, kad yra bute ne vienas, o toliau jis gali vėl ramiai eiti miegoti į savo guoliuką, bet jis turi žinoti, jog nėra vienas namuose. Geriausi namai Bartui būtų ne butas, o namas, kuriame gyvenantys žmonės būna ilgesnį laiką namie. Nuosavame name taip neskambėtų vargšo liūdinčio Barto verksmas. Šunelis suaugs ir pažada nebeverkti, likes trumpam vienas, bet taip keičiant jau pamiltus žmones jo liūdesys ir stresas tik gilės.

Jam labai reikia mylinčių, pastovių ir vienintelių žmonių, kurie atleis jam vienintelį jo trūkumą ir su meile bei kantrybe mokys jį elgtis ramiau.

Bartas laukia Jūsų Šakiuose (organizuosime jo atvežimą į bet kurį kitą miestą) ir prašo paskambinti jam tel. nr. 8 606 50618

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt