Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 5d. 20:35

Degančiame konteineryje — nukankintas leisgyvis šunelis

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Sausio 5 dieną LGGD Vilniaus sk. sulaukė gaisrininkų, pagal iškvietimą atvykusių gesinti degančio Vilniuje Paco g-je konteinerio. Jau aplieję jį vandeniu, jie išgirdo silpną...

Sausio 5 dieną LGGD Vilniaus sk. sulaukė gaisrininkų, pagal iškvietimą atvykusių gesinti degančio Vilniuje Paco g-je konteinerio. Jau aplieję jį vandeniu, jie išgirdo silpną verksmą, sklindantį iš juodo politileninio maišo, gulėjusio konteineryje. Pamatę, kad jame-nukankinta visai jaunutė, apie 3-4 mėn. kalytė, paskambino mums.

Šunytės galva – labai ištinusi, akys – pasruvusios krauju, nes ji buvo prieš įkišant ją į maišą, smaugta viela aplink kaklą. Gyvastis vos ruseno.

Šiuo metu kalytė – Filaretų klinikoje, maža viltis yra, kad išgyvens. Kūnelis buvo visas šlapias nuo gausaus gaisrininkų pilto vandens, bet gerai nors tai, kad ji – neapdegusi. Nespėjo.... Nuvežus operatyviai į kliniką buvo pamatuota temperatūra, ji buvo tokia žema, kad termometras jos net nerodė.

Susijusi naujiena

Labai prašome paremti vargšės žmogaus žiaurumo aukos gydymą, bandysime, o gal...pavyks.

Norėdami paaukoti mažulės grįžimui į gyvenimą, lėšas perveskite į Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus sąskaitą, paskirtyje nurodydami „Kalytei iš konteinerio“:

Įstaigos kodas: 125535218

LT697044060007732278 (SEB bankas) 
LT937300010130159093 (Swed bankas)

Ačiū labai visiems, kurie padės šioje baisioje kovoje prieš mirtį. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt