Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėmesio! Kingas ir Mažylis kreipiasi pagalbos! (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Ar pamenate šiuos du vilniečius mažylius, paliktus šiukšlių konteineryje užrištame plastiko maišelyje? Taigi, šie vargšiukai pateko į labai geras rankas ir iš kruopelyčių virto tvirtais ir gudriais katinukais. Globėja Inga, nesenai išgelbėjusi ir sėkmingai užauginusi tokio pačio likimo sesytes Sangviniką ir Melancholiją, vėl sutiko prisiimti tokį malonų rūpestėlį.

Sveiki visi!

Ar pamenate šiuos du vilniečius mažylius, paliktus šiukšlių konteineryje užrištame plastiko maišelyje? Taigi, šie vargšiukai pateko į labai geras rankas ir iš kruopelyčių virto tvirtais ir gudriais katinukais. Globėja Inga, nesenai išgelbėjusi ir sėkmingai užauginusi tokio pačio likimo sesytes Sangviniką ir Melancholiją, vėl sutiko prisiimti tokį malonų rūpestėlį.

Taigi, dėmesio  - dovanojami! Kaune, kalnų laipiojimo klube „Miegantys drambliai" laksto du tokie egzemplioriai, galima gyvai pamatyti kasdien. Išgelbėjom gruodį, užauginom, laikas išleisti į platųjį pasaulį - gal kažkas kaip tik svajoja apie aristokratiškos kilmės kačiaką? Kingas ir Mažylis- katinai dresiruoti, moka komandas „sėdėti", „daryti kūlverstį", „užpulti koją", „balsas", „duok penkis" ir „ateik čia".

Kingas: atvyko labai nupiepęs ir nupešiotas, tačiau plačia gerkle ir dainuojantis aukštomis natomis, už kurias iškart buvo pakrikštytas Princu (toks atlikėjas). Nors kūdikystėje grožiu nepasižymėjo, tačiau kovotojo dvasia - tikrai taip. Katinas per kelis mėnesius ištobulino imtynių technikas. Reikia padėkoti mažyliui broliui, kuris dėl šio tikslo daug aukojosi, leidosi minkomas ir kandžiojamas.

Pomėgiai: lenktyniavimas sienomis, lubomis, baldais su jaunėliu broliu, siūlųmedžioklė ir graužimas, meilinimasis žmonėms ant rankų.

Charakteris: tvirtas. Augs didelis.

Šiai dienai katinas yra nuostabaus grožio, kailis buvo padažytas pilkomis sruogelėmis, siekiant išryškinti aristokratišką kilmę, kuri tiesiog užkoduota genuose. Čia gavosi kaip pasakoje apie bjaurųjį ančiuką - katino vadinti tik princu nebeapsiverčia liežuvis, visas prašmatnus kailis ir stotas prašyte prašosi kažko rimtesnio. Štai jums ir Kingas!

Mažylis: buvo labai gražutis, nuo pat atvykimo sugebėjo išsaugoti gražų kailiuką ir užkariauti visų svečių širdis, o papuoštas „bantu" per Kalėdas, labai priminė ekspresyvųjį Dominyką iš grupės „Liūdni slibinai". Kadangi atsilieka ūgiu ir svoriu nuo savo brolio, pramintas Mažyliu. Tačiau tai anaiptol nesumenkina katinuko sugebėjimų - jis lieknas, greitas, smalsus. Daug atsargesnis - tai greičiausiai lėmė nesėkmės imtynių ringe su stambesniu vyresnėliu. Todėl mėgsta stebėti situaciją iš šono ir nesiveržia pirmas pulti į nepažįstamas rankas, tačiau tikrai nėra bailys!

Pomėgiai: naujų vietų atradimas, tas pats lenktyniavimas, siūlų medžioklė, šuns erzinimas ir pan.

Charakteris: ramus (kai miega).

Gerai įsižiūrėjus - uodega juodai pilkai rantuota kaip švyturys. Kas užaugs - dar neaišku.

Visi kiti aukščiau nepaminėti bruožai yra katiniški, kaip ir priklauso katinams. Jie jau pasiruošę susipažinti su savo tikraisiais namais ir šeimininkais.

Tel. nr. +370 608 65805, el. paštas inga@miegantysdrambliai.lt.

Pirmose trijose fotografijose - Kingas, kitose trijose - Mažylis, o toliau - keletas prisiminimų iš vaikystės.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt