Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Didelis, mielas, nelaimingas, kenčiantis Koralas prašo jūsų pagalbos (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Jūsų paramos ir pagalbos labai reikia dideliam mielam rainui Koralui, kuris šiuo metu jau saugus, tačiau jo bėdos dar toli gražu nesibaigusios.

Jūsų paramos ir pagalbos labai reikia dideliam mielam rainui Koralui, kuris šiuo metu jau saugus, tačiau jo bėdos dar toli gražu nesibaigusios.

Šis gražuolis, ramus katinas pateko į Grindos sanitarinės tarnybos narvą labai sužalotas - katinuko kairės pusės žandas žiauriai iškąstas. Žaizda gili, pūliuojanti ir labai pavojinga, nes yra prie pat kairės akytės. Negalėjome laukti ir laikyti katinėlio sanitarinėje tarnyboje, kol gydymui bus surinkti pinigėliai - operaciją daryti reikėjo labai skubiai. Apžiūrą Koralas iškentė labai ramiai ir oriai - toks didelis kantrus, jau su viskuo susitaikęs ir liūdnas katinas. Labai norime tikėti, kad Koralas pasveiks, tačiau iš patirties žinome, kaip ilgai ir skausmingai gyja tokie pūliuojantys, gilūs ir infekuoti įkandimai. Svarbiausia, kad pūliai nepažeistų kairės akytės.

Koralo  gydymui labai reikalingos lėšos, operacija, gydymas ir stacionaras kainuos 400 lt., todėl jei jūs galite prisidėti prie jo išgijimo nors ir nedidele suma, Koralui galite padėti aukodami pinigėlius į LGGD Vilniaus skyriaus sąskaitą su prierašu Koralui. Katinukas pagautas, bet yra meilus ir draugiškas.

Šiuo metu katinukas jau veterinarinėje gydykloje. Pasiteirauti kaip Koralas sveiksta ir kaip jam sekasi, galite telefonu 865244093 arba skambinti tiesiai į kliniką 2307094

Mūsų rekvizitai:

Pavadinimas: Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius Adresas: S. Stanevičiaus g. 45-23 LT-07115 Įstaigos kodas: 125535218 Sąskaitos nr.: LT047300010002464463 (Swedbank) Banko kodas: 73000 SWIFT kodas: BIC-HABALT22 arba Sąskaitos nr.: LT467044060000907966 (SEB bankas), Banko kodas: 70440

Organizacija: LGGD, Vilniaus skyr. gyvūnų prieglauda

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt