Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 28d. 11:02

Didžiaakis rubuiliukas ieško namų

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Storuliukas, didelių žalių akyčių savininkas ieško mylinčių šeimininkų. Jis ramus, klusnus katinas, mėgstantis žiūrėti pro langą ar snausti ant sofutės, bet su juo tikrai neliū...

Storuliukas, didelių žalių akyčių savininkas ieško mylinčių šeimininkų. Jis ramus, klusnus katinas, mėgstantis žiūrėti pro langą ar snausti ant sofutės, bet su juo tikrai neliūdna.

Storuliukas ypatingai atgyja tada, kai ima kvepėti maistuku. Jis išpūčia akytes ir spėja kokį dešimtį kartų pasakyti „miau“, kol dubenėlis prisipildo šito gėrio. O tada jau puota.

Šis katinėlis neabejotinai tiktų žmonėms, kurie dažnai būna užsiėmę ir negali ištisą dieną būti namuose - storuliuką drąsiai galima palikti vieną ir nesibaiminti, kad jis pridarys kokios nors žalos; taip pat jis bus puikus draugas bet kuriam, mėgstančiam ramybę, jaukius vakarus ir tiesiog galinčiam būti pačiu svarbiausiu šio katinėlio gyvenime.

Jei tik galite padėti rainakėliui, priglausti laikinai ar visam laikui šį mielą, murkiantį padarėlį susisiekite tel. Nr. 860930186 arba tel. Nr. 865354521

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt