TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Donis ieško namų (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Donis – mūsų juodas... Ne, ne juodas, tamsiai rudas kaip jodas, kava ar juodasis šokoladas meilūnas. Ką galima pasakyt apie šį vaikiną? Na... Tai katinas, kuris reikalauja daug dėmesio! Paprastai skelbimuose vartojama frazė: „reikalauja daug dėmesio“, reiškia, kad gyvūnui reikia skirti daug dėmesio. O Donis jo reikalauja tiesiogine žodžio prasme: garsiu kniaukimu, t.y. rėkimu visa gerkle (taip iš alkusios katės kartais reikalauja maisto) ir aktyviu meilinimųsi.

Donis – mūsų juodas... Ne, ne juodas, tamsiai rudas kaip jodas, kava ar juodasis šokoladas meilūnas. Ką galima pasakyt apie šį vaikiną? Na... Tai katinas, kuris reikalauja daug dėmesio! Paprastai skelbimuose vartojama frazė: „reikalauja daug dėmesio“, reiškia, kad gyvūnui reikia skirti daug dėmesio. O Donis jo reikalauja tiesiogine žodžio prasme: garsiu kniaukimu, t.y. rėkimu visa gerkle (taip iš alkusios katės kartais reikalauja maisto) ir aktyviu meilinimųsi.

Jis aaaaršiai meilus! Jis taip energingai glaustosi meilindamasis, sakytum gyvenime nebūtų svarbesnio dalyko kaip įrodyt savo meilę žmogui ar jo paties gyvybė nuo to priklausytų... Kartais jis taip įsijaučia, kad net... kanda, tiesa neskaudžiai (turbūt tai reiškia „taip myliu, taip myliu, kad gyvą suvalgyčiau“. Kai nesulaukia dėmesio ar sulaukia jo nepakankamai, jis keičia taktiką - pradeda slampinėt aplink toks nelaimingas nelaimingas ir gailiai miauksnodamas (suprask: „vargšas aš vargšas – nieks manęs nemyli“), kur dėsies? Čia jau sąžinė nori nenori prabyla ir tenka katiną glostyt.

Su kitais mano globotiniais nesutaria - šiek tiek keista, nes jis iš gausios šeimynos, t.y. paimtas iš moteriškės laikančios daug katinų, neįsivaizduoju kaip jis su jais gyveno, nes maniškius tiesiog terorizuoja... Manau, kad turėtų sutart su šunimis, nes jo buvusi šeimininkė be pulko kačių dar laiko ir porą šunų... Bet irgi nežinia.

Donis 1-3 metų katinas, kastruotas.

Gražuolis Donis SKUBIAI IEŠKO NAMŲ arba bent jau laikinos globos! Iš globėjos jis turi būti paimtas nedelsiant. Pasidalinkim visi šiuo prašymu, pasiūlykim draugams, giminėms, pažįstamiems. Pagalba labai labai reikalinga! Ačiū visiems!

Galintis padėti kreipkitės į Orintą - 861558898.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt