Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dovanojama jaunutė Česapiko retriverio mišrūnė Dora (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Jums prisistato Dora - česapiko retriverio mišrūnė, o galbūt ir veislinė, jaunutė vos 1 metukų mergytė, kuriai likimas iki šiol nebuvo palankus ir skyrė skaudžius smūgius. Dora neturėjo laimingos vaikystės, vos subrendusi ir pasiruošusi tarnauti savo šeimininkui neteko namų ir beveik prarado tikėjimą žmogumi.

Jums prisistato Dora - Česapiko retriverio mišrūnė, o galbūt ir veislinė, jaunutė vos 1 metukų mergytė, kuriai likimas iki šiol nebuvo palankus ir skyrė skaudžius smūgius. Dora neturėjo laimingos vaikystės, vos subrendusi ir pasiruošusi tarnauti savo šeimininkui neteko namų ir beveik prarado tikėjimą žmogumi.

Dora -  buvusi grindinukė. Grindoje ją senieji šeimininkai surado, bet atsisakė atsiimti. Nežinia, koks gyvenimas gražuolės buvo, bet Dora bailiukė, pamažu pratinamės prie glostymų, mylavimų ir žmogaus dėmesio, ko matyt, mažylė anksčiau negavo ... Dora labai atsargiai priima kiekvieną švelnų prisilietimą, tarsi jis būtų nejaustas, nebūtas, nepatirtas ... Apkabinus šią didelę meškę, ji net suvirpa iš malonumo ir džiaugsmo, kad žmogus ją myli, dabar žmogus nebenuskriaus ir ji svajoja, kad Tu, jos žmogus, ją mylėsi, myluosi ir nebeišduosi.

Dora draugiška ir labai miela, švelni vaikams, draugiška šunims, katėms, tai puikus šeimos šuo, be to ji - sterilizuota, todėl Dora stambi, kaip meškutė, puikiu rudu kailiuku.

Dorai ieškomas atidus ir kantrus šeimininkas, nes Dora kol kas bailiukė. Dora netinka sargauti, tai draugiškas šuo, kuriam reikia naujo šeimininko meilės ir dėmesio.

Dorai ieškomi namai su nuosavu kiemu, iki šiol ji gyveno voljere, kasdien vedama pasivaikščioti, tačiau puikiausiai jaustųsi gyvendama laisvai ir kieme ir namuose mylima ir laiminga.

Jei galite suteikti Dorai tokius namus, skambinkite man, jos globėjai Airai 868024353

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt