Dabar populiaru
Publikuota: 2013 vasario 15d. 14:18

Dovanojama sterilizuota 6 mėnesių katytė

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Amžius: 6 mėn. Lytis: patelė / sterilizuota Išskirtiniai bruožai: alergiška žuviai ir jos produktams. Aš laikinai gyvenu: Kaune  Pati tvarkingiausia pasaulyje katė. Negana to,...

Amžius: 6 mėn.
Lytis: patelė / sterilizuota
Išskirtiniai bruožai:
alergiška žuviai ir jos produktams.

Aš laikinai gyvenu: Kaune 

Pati tvarkingiausia pasaulyje katė. Negana to, kad labai pedantiškai naudojasi kraiko dėžute visus reikaliukus giliai užkapstydama, bet ir globėja niekada nėra užmynusi ant ne vietoje numesto žaisliuko. Tai tikra katė-tvarkdarė. Jau pirmą vakarą globėjos namuose, atradusi slaptą užkaborį, kaip koks žiurkėnas susitempė visus pasiūlytus žaisliukus ir dar nuo kėdės nukritusią kojinę (antroji kojinė, vis dar kabanti ant kėdės, tvarkdarės nesudomino).

Kai nori žaisti, dantukuose atsineša žaisliuką į kambario vidurį, ir siaučia vaikydama jį iš vieno kampo į kitą, išsirangydama įvairiausiomis linksmomis pozomis ir tuo vis prajuokindama globėją. Ypatingai vertina plunksnuotus žaisliukus, tačiau jei tokio nėra – ne bėda! Tiks bet kas, kas juda, žiba, barška ar šlama. Kas padėta ne vietoje ir ką galima pavaikyti po visą kambarį.

Jei kažkas nukrito ant žemės ir laiku nebuvo pakeltas, greičiausiai reikės to daikto ieškoti Stelos slėptuvėje, žinoma, jei žinote kur ta slėptuvė yra. Žaisliukas įstrigo kambario kampe? Irgi ne bėda – įsikąs žaisliuką į dantukus ir kaip šunelis atsineš į kambario vidurį ir problemos kaip nebūta. Mėgstamiausias Stelos užsiemimas po žaidimų ir kartu gyvenančios katės uodegos kramsnojimo – miegelis. Pavargusi nugabens žaisliuką į slėptuvę ir tyliai snaus tarp savo sukaupto turto, kol grįš globėja. O kai globėja jau namie su mėgstamiausiu žaisliuku jau galima įsitaisyti šiltoje lovoje, žinoma, prieš tai išsireikalavus vakarienės.


Daugiau PIFO globotinių galite pamatyti svetainėje www.pifas.org

Kreiptis telefonu +370 681 40309  arba elektroniniu paštu info@pifas.org

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt