Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dovanojama trispalvė, be galo meili katytė Aldutė (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Mano vardas Aldutė - man globėjai davė tokį vardą, dažniausiai atsiliepiu, taip šaukiama, bet kartais apsimetu, kad negirdėjau:) Mane paėmė pagloboti iš mažo narvelio, kuriame buvau virš mėnesio be saulės. Buvau globėjams tokia dėkinga, kad kelias valandas net nežiūrėjau, kur čia pakliuvau, tik glausčiausi prie jų ir norėjau, kad mane glostytų ir glostytų. Jaučiuosi puikiai ir esu pasiruošusi susirasti nuolatinius šeimininkus, kurie mane labai mylėtų ir rūpintųsi.

Mano vardas Aldutė - man globėjai davė tokį vardą, dažniausiai atsiliepiu, taip šaukiama, bet kartais apsimetu, kad negirdėjau:)  Mane paėmė pagloboti iš mažo narvelio, kuriame buvau virš mėnesio be saulės. Buvau globėjams tokia dėkinga, kad kelias valandas net nežiūrėjau, kur čia pakliuvau, tik glausčiausi prie jų ir norėjau, kad mane glostytų ir glostytų. Jaučiuosi puikiai ir esu pasiruošusi susirasti nuolatinius šeimininkus, kurie mane labai mylėtų ir rūpintųsi.

Labai mėgstu, kai mane glosto, nes pati esu labai meilutė. Dažnai dūkstu su savo žaisliuku. Miegu, aišku, lovoje, bet šiaip nesu išlepinta ir net nesu skrandžio vergė. Viską mėgstu. Svarbu pavalgyti:)  Kiekvieną dieną darausi vis smalsesnė, jau net išmokau atsidaryti spintos duris, o kartais galiu dešimt minučių žiūrėti į save veidrodyje...Nepasididžiuosiu sakydama, jog esu labai graži katytė. Jūs tik pasižiūrėkite kokio margumo manasis kailiukas:)

Esu sterilizuota ir tvarkinga, 1,5 metų, katytė. Ieškau mylinčių šeimininkų. 867059833 Renata, renatke@gmail.com

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt