Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 12 30, 09:09

Dovanojamas 8 mėnesių kastruotas ir skiepytas šunelis Dikis

Amžius: 8 mėn. Lytis: patinas Aš laikinai gyvenu: Kėdainiuose, bet gali atkeliauti ir i kitus miestus Prieš beveik mėnesį laiko mes dalinomės su Jumis pagalbos prašymu vienam š...

Amžius: 8 mėn.
Lytis: patinas
Aš laikinai gyvenu: Kėdainiuose, bet gali atkeliauti ir i kitus miestus

Prieš beveik mėnesį laiko mes dalinomės su Jumis pagalbos prašymu vienam šuniukui (http://www.pifas.org /lt/naujienos/pagalba_gyvunams 1/kodel_svarbi_jusu_parama_gyv unu_maisto_bankui/), kuris buvo laikomas netinkamomis sąlygomis.

Pranešame, kad jis jau mūsų globoje ir džiaugiasi globėjos bei jos vaikų teikiama meile ir rūpesčiu. Tariame ačiū globėjai ir jos šeimai, kad nepabijojo į savo namus įsileisti šunelio apie kurį nieko nežinojome... Nei kaip jis elgiasi su vaikais, ar supranta, kad namuose negalima atlikti gamtinių reikalų ir daugybės kitų dalykų.

Dabar sakome, jis geras šuo, sutaria su vaikais, o tai puikiausiai atspindi šios žavios nuotraukos. Pavadinome jį Dikiu. Dikis jaunutis, metų dar neturintis, o jau žino ką reiškia alkis, šaltis, baimė. Dabar jis pažindinasi su kitokiais pojučiais: pilnas bliūdelis maisto ir šviežio vandens, patogus ir minkštas guolis, šiluma, dėmesys ir meilė, o kur dar tie švelnūs paglostymai... Svarbiausia, kad jis dabar saugus ir ramus. Lauks to žmogaus, kuris supras, kad šuo nėra „signalizacija“ ar Jūsų kiemo spyna... Jis – geriausias šeimos draugas.
Kontaktai: 868140309 arba info@pifas.org

Daugiau PIFO globotinių galite pamatyti svetainėje www.pifas.org

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt