Dabar populiaru
Publikuota: 2013 vasario 7d. 08:58

Dovanojamas katinas Kurtas

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Visiškai baltas katinas galintis būti Jūsų nuosavu debesėliu. Atgabentas į prieglaudą iš sodų kaip nereikalingas, kaip kliuvinys. Žinoma, nauja vieta, daug svetimų kačių...

Visiškai baltas katinas galintis būti Jūsų nuosavu debesėliu. Atgabentas į prieglaudą iš sodų kaip nereikalingas, kaip kliuvinys. Žinoma, nauja vieta, daug svetimų kačių besitrainiojančių aplink, juo labiau, kai katinėlis negali suprasti dalies jų siunčiamų signalų dėl kurumo, sukėlė poros dienų streso.

Tačiau dabar jis gyvena laisvai su kitomis katėmis, puikiai sutaria su jomis, visada palaiko švarą, atsigulęs ant baltos pagalvės snaudžia. Dėl balto kailiuko ir baltos pagalvės uždėjau jam juodą antkaklį, nes prabėgom pažiūrint sunku pastebėti. Bendravimas su juo kiek kitoks - jis garsiai pavieniai šukčioja pamatęs šalia stovint, kartais tenka išgązdinti jį bemiegantį, nes jis negirdi priėjimo, narvelio atidarymo, kartais užsimirštu, kad mano meilūs kalbinimai lieka neišgirsti. Nepaisant to keisto baltų katinų kurtumo, katinas turėtų būti puikus augintinis mylinčiam ir norinčiam būti mylimam.

Jis mielai įsitaiso ant kelių, murkia, duoda bučiukus ir meilinasi, jis kitoks, bet ne prastesnis. Katinas dehelmintizuotas, kastruotas. Su galimybe atvežti į Kauną, Klaipėdą, susitarus ir kitus miestus.

Dėl Kurto skambinti Simonai 865538244

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt