Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dovanojami keturi kačiukai linksmuoliukai!

Šaltinis: 15min
0
A A

Ką širdžiai veikti jeigu nesidžiaugti? Kačiukai ne tokie kaip mes: nesvarbu kas būtų tą dieną įvykę, nesvarbu kaip pasaulis apsiverstų, kiekvieną akimirką jie sugeba gyventi...

Ką širdžiai veikti jeigu nesidžiaugti?


Kačiukai ne tokie kaip mes: nesvarbu kas būtų tą dieną įvykę, nesvarbu kaip pasaulis apsiverstų, kiekvieną akimirką jie sugeba gyventi tarsi iš naujo, visas negandas palikę gerokai toliau savo uodegos galiuko. Be nuoskaudų. Ir žaisti, šėlti, linksmintis!


Maždaug 2 mėn. mažyliai buvo rasti gatvėje. Dabar laikinai glaudžiasi globėjos namuose. Mažutis Rainiukas- juokingas, jaukus, vikrus, švarus, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute.


Kačiukas Gailiukas (rainas su baltu) yra apdovanotas gailiausia išraiška pasaulyje ir tai galingiausias ginklas prieš būsimus šeimininkus (kai jie norės supykti, bet tiesiog nepajėgs) arba kai jis labai norės kažką gauti (kaip pasakyti jam žodį „negalima“ nepasijutus blogiausiu žmogumi pasaulyje?). Bet Gailiukas- geras katinėlis ir nepiktnaudžiauja. Tvarkingas, švarus, jaukus, naudojasi kraiko dėžute.


Juodasis mažylis- linksmuolis ir gražuolis! Toks kačiukas- bučinukas su visad suspaustom „lūpytėm“ ir nors išraiška rimta, galvelėje sukasi šimtas minčių visai nesusijusių su matematika. Kačiukas tvarkingai naudojasi kraiko dėžute, labai jaukus, švarus ir švelnutis.


Ir trispalvė gražuolė katytė- jauki, sportiška, meili, švari ir tvarkinga. Greita kaip žaibas ir akyla kaip erelis, puiki medžiotoja, bet būti įdarbinta fermoje nesvajoja, ji- katytė, kuri mėgsta žmones, nori draugauti ir svajoja kažkam tapti šeimos nariu.


Jei galite padovanoti vienam iš šių mažylių namus, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius) (Jei negalime atsiliepti, parašykite žinutę).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt