TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dovanojami Lenonas ir Einšteinas!

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Ieškote draugo ir vis neapsisprendžiate, kuris Jums tinkamiausias? Pabodo niūri kasdienybė ir melancholiška nuotaika? Žiūrėkite į gyvenimą tik pozityviai, kaip tai daro mūsų...

Ieškote draugo ir vis neapsisprendžiate, kuris Jums tinkamiausias? Pabodo niūri kasdienybė ir melancholiška nuotaika? Žiūrėkite į gyvenimą tik pozityviai, kaip tai daro mūsų globotiniai Lenonas ir Einšteinas!

Kviečiame į peržiūrą. Žiūrėti prašome su garsu.

Daug žodžių, pamačius šį filmuką, tikriausiai nereikia. Bet jei dar turite klausimų – papildome, prašome skaityti. Pagrindiniai filmo herojai – Lenonas – pilkai rainas – ir Einsteinas – juodai balta, 4 mėn broliukai.

Abu buvo išgelbėti iš kolektyvinių sodų, abu buvo kartą ir padovanoti.. tačiau abu ir grąžinti dėl nesuvaldomo išdykėliško charakterio. Tada, kai broliai neteko namų, laikinai juos priglausti sutiko Inga. Ir štai ką ji pasakoja apie savo globotinius:

Gali pasirodyti, kad Einšteinas iš pažiūros ramesnis, bet, kaip visi žinome, „tyli kiaulė gilią šaknį knisa:)“. Abu vienodai nutrūktgalviai, bet tuo pat metu YPATINGAI meilūs, švelnūs, prieraišūs ir draugiški. Nebijo nei kitų kačių, nei šunų, nuo pirmos minutės laikinoje globoje jautėsi kaip namie. Viskas įdomu, visur reikia dalyvauti, viską pakomentuoti plonu balseliu „miau“ , pasimatuoti, sutvarkyti, patikrinti, ar nesugedęs čiaupas, ar maistas šeimai skaniai pagamintas, išvalyti dulkes iš slapčiausių kampelių, jų dėka kompiuteryje atradome naujas funkcijas ir klavišų kombinacijų santrumpas.

Kai nemiega, nedūksta ir nevalgo, visuomet randa būdą, kaip įsitaisyti ant kelių, pečių, galvos ar panašiai, kad tik būti šalia, arčiau žmogaus. Jie taip pat būna visada abu kartu: miega kartu, valgo kartu, dūksta kartu. Abiejų skirtumai... spalva. Pilkas – super katinas. Juodas – super katinas :) toks vaizdas, kad Lenonas viską daro greičiau, nei mintys galvoje sukasi. Pirmiau padaro, paskui nustemba: “čia buvau aš, ar ne aš?” Lenonas toks “geziukas” iš Panevėžio, kur daužtus automobilius turguj pardavineja.

Einšteinas -  tinka jam šis vardas, nes viską daro gerai apgalvojęs, su konkrečiu tiklsu, toks moksliukas, kuris per chemijos pamoką netyčia mokyklą susprogdino.  Murkalų Murkalai abu nerealūs. Ir dar pastebejimas – mažiukai tapo geriausiais draugai su Kostu (kitu Ingos globotiniu), jis jais rūpinasi, laižo, labai dažnai visi trys miega kartu. Ir tikrai (dar kartą pasikratosiu), bet be galo meilūs, švelnūs, jaukūs.

Tiesa, keramikinius vazonus kuriam laikui teko pasikeisti į plastikinius, užuolaidos pasipildė skylutėmis saulės spinduliams, kad butų lengviau ryte keltis, patrumpinta popierinė lempa – iš tiesų labiau atitinka mados tendencijas būdama šiek tiek trumpesnė... kelia nuostabą ir susižavejimą tiek gyvybės tokiuose mažuose pūkų kamuolėliuose! Aš juos tiesiog isimylėjau. Tokie du naminiai jaukus viesuliukai.

Dėkojame Ingai ir Dimiui už suteiktą pastogę dviems „be pastovios gyvenamosios vietos“ banditams ir superinį filmuką.

Dabar laukiame Tavęs :) Taip, taip, Tavęs, jei išsirinkai vieną iš dviejų brolių arba nusprendei priglausti juos abu. Lenonui ir Einšteinui ieškome rūpestingų, atsakingų ir mylinčių šeimininkų.

Skambinkite, rašykite:
868973782; 861558898.

info@rainiukas.lt
www.rainiukas.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt