Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 11d. 13:03

Dovanojami Tautmilės prieglaudėlės kačiukai

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Tautmilės prieglaudėlėje labai laukia svečių prieglaudos katinėliai! Balti, juodi, juodmargiai, raini, ryži ir įvairiaspalviai...Tikrai yra iš ko išsirinkti. Tad šį kartą...

Tautmilės prieglaudėlėje labai laukia svečių prieglaudos katinėliai! Balti, juodi, juodmargiai, raini, ryži ir įvairiaspalviai...Tikrai yra iš ko išsirinkti. Tad šį kartą pristatysime kelis naujokus ir jaunesniuosius kačiukus.

Neseniai, net iš Rokiškio, pas mus atvyko ryžas berniukas ir rainai balta mergytė (1-3nuotr.). Labai meilūs, žaismingi,nuolat ką nors veikiantys arba kartu miegantys. Jiems apie 3-4mėn., labai traukiantys dėmesį. Nuolat murkiantys...

Taip pat neseniai atvyko dvi žavios mergytės (4 nuotr.) iš Lvovo gatvės, kai buvo rastos vienoje laiptinėje. Taip pat labai meilios, kol kas ramios, tyrinėja aplinką.

Kita prieglaudos gražuolė – Rastė (5-6 nuotr.), pūkuota, puraus juodai rudo kailiuko. Labai minkštutė, žaisminga..Apie 3mėn. Labai jauki, labai meili, mėgstanti gulėti ant kelių, glaustytis, murkti, nakvoti ant pagalvės.

Kita prieglaudos gyventoja, išskirtinio grožio, sterilizuota mamytė (7nuotr.). Mamytė, panaši į britų trumpaplaukę, kasdien darosi meilesnė, trinasi ir murkia. Ji smulkaus sudėjimo, švelnaus išmarginto kailiuko.

Tifas (8 nuotr.) – vardą gavo dėl pomėgio savo ilgomis letenomis krapštyti, ir vogti kitų katinų skanėstus. Tik pajutęs, kad kažkas kvepia svetimame narvelyje, nusprendžia, kad jis veltui neapdovanotas skanumynais ir pats pasiima ko užsimanęs. Mažyliui apie 4 mėnesiai, jis smulkus ir liaunas, ilgomis kojomis ir neįtikėtinai ilga uodega. Tifas paskiepytas, nukirmėlintas, nublusintas.

Mana (9 nuotr.) – jauna, apie 3-4mėn. amžiaus, šiek tiek žvairiukė, tad labai žavinga. Labai smulkaus sudėjimo, judri, žaisminga ir labai meili, skiepyta.

Naglis (10 nuotr.) – katinėlis atvyko su kitais broliukais, dar visai mažas ir nedrąsus. Tačiau dabar jau paaugęs, išgražėjęs, didelėmis gražiomis akytėmis, meilus, žaismingas, tikras rainiukas.

Dėl kačiukų skambinti Tautmilei 865071786 arba Indrei 867838037

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt