Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 21d. 11:49

Dovanojamos dvi sesutės

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Mažylės ką tik gimusios buvo išmestos į gatvę...Tuomet su visu maišeliu atkeliavo į sanitarinę tarnybą, kur laukė arba savanorių pagalba, arba mirtis. Tuomet atsirado mergina,...

Mažylės ką tik gimusios buvo išmestos į gatvę...Tuomet su visu maišeliu atkeliavo į sanitarinę tarnybą, kur laukė arba savanorių pagalba, arba mirtis. Tuomet atsirado mergina, kuri sutiko priglausti mažyles ir suteikti dar vieną progą. Tik deja, iš 5 pavyko išsaugoti tik dvi...Tačiau jai pavyko ir jos gyvos! 

Abi mergytės dar tik apie 4 savaites amžiaus, tačiau jau tampa savarankiškomis. Jau nebereikia maitinti pieneliu, išdygo dantukai, išmoko mažylės ir pačios lakti. Juodoji, laikinai pavadinta Nicole, labai rami, švelni, beveik visai nekelianti problemų ir nereikalaujanti žmogaus dėmesio. Jai tereikia prisiglausti ir nurimsta...O rudoji, pavadinta Zylute, daug aktyvesnė, noriai žaidžia su kamuoliuku, daug judresnė ir emocijas reikšianti garsiai :) Bet kokiu atveju, reiktų jas pamatyti, o tada jau viskas būtų aišku. Dabar pats laikas, kai mažylės puikiai priprastų prie naujos aplinkos ir šeimininkų, kai nuo pirmųjų pasaulio pažinimo dienų jas suptų jau jų nuolatinis šeimininkas!

Tad dėl mažylių skambinkite Eugenijai 860992706

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt