Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dovanojamos mažos „šiaušenėlės“ (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Bitė - „šiaušenėlė", nei pridėti, nei atimti - cvergšnauceris ir viskas! Kaip ir kitos jos trys sesutės - „pašiaušenėlės". Tai kas, kad be dokumentų, bet jei norėtume apgauti (bet mes to tikrai nenorim!) tai nesunkiai tai padarytume: sakytume „Veislė cvergšnauceris. Tik be dokumentų".

Bitė - „šiaušenėlė", nei pridėti, nei atimti - cvergšnauceris ir viskas! Kaip ir kitos jos trys sesutės - „pašiaušenėlės". Tai kas, kad be dokumentų, bet jei norėtume apgauti (bet mes to tikrai nenorim!) tai nesunkiai tai padarytume: sakytume „Veislė cvergšnauceris. Tik be dokumentų".

Žinom ką kalbam - pažįstami šiomis dienomis įsigijo dokumentuotą cverg... tai „typ top". Bet čia tik tarp kitko - juk svarbiausia ne veislė, svarbiausia - rasti draugą, ar ne? O jos kiekviena tokia bus - geriausia draugė.

Pristatau penkias sesytes:

Bitė (1 -2 nuotr.), jos sesė Širšė (3 - 4 nuotr.) - stambiausia iš trijų „pašiauštukių", Musė (5 - 6 nuotr.) - ramiausia, beveik balta Snaigė (7 - 8 nuotr.) ir iškrentanti iš konteksto (!) dėl lygaus, nešiaušto ir su įrudžiu tolygiai nuspalvinto tamsaus kailiuko, bet vis dėl to, irgi jų sesė - Koka (9 -10 nuotr.).

Užaugusios bus gal iki kelių ūgio. Galvutėmis gal kelius sieks, o gal truputėlį ir ne, bet bus tokios liaunų kojų ir liaunais liemenimis merginos. Išskyrus gal Širšę... Dabar mažylėms apie 2 mėnesius.

Tel.: (8 612) 329 62 www.gyvunugloba.com Utenos gyvūnų globos namai

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt