Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Drąsuolis 2 mėn. Selfis svajoja apie šeimininkus!

Šaltinis: 15min
0
A A

Tos dienos istorija iš tiesų priklausė ne jam, o visai kitam katinėliui dėl kurio „Naminukai“ sulaukė skambučio iš Geležinio vilko gatvės. Paskambinusi mergina pasakojo, kad visą...

Tos dienos istorija iš tiesų priklausė ne jam, o visai kitam katinėliui dėl kurio „Naminukai“ sulaukė skambučio iš Geležinio vilko gatvės. Paskambinusi mergina pasakojo, kad visą dieną mažytis katinėlis laksto paskui žmones prašydamas pagalbos ir gailiai verkdamas: bėgo iš paskos į laiptinę, į gatvę, į automobilius- visur kur tik pasirodydavo žmogaus kojos. Vaikai išsigandę, kad taip katinėlis bus suvažinėtas, užbarikadavo tarpe tarp namų ir paliko verkiantį kol atsiras pagalba...


Į gelbėjimo operaciją atvykusi Indrė rado ne tik tą mažą katinėlį apie kurį buvo pranešta, bet ir iš kažkur „prisitrynusį“ draugą, kuris atlėkė kaip į kokį bėdų turgų prie progos paprašyti pagalbos ir parodyti, kad ir jis nori būti išgelbėtas iš gatvės, ir jis nori draugauti, ir jis turi gauti šansą turėti namus!


Todėl išsišiepęs Selfis (taip praminėme netikėtą draugą) iškeliavo su kitu nelaimėliu į Indrės globą ieškoti namų! Selfis- nuostabus, jaukus, geras, žaismingas ir drąsus, jam maždaug 2 mėnesiai. Jis labiau primena draugą nei katiną, kuris mėgsta vaikščioti vienas, todėl su juo liūdna nebus! Niekada!


Jei tik galite Selfiui padovanoti namus, skambinkite jo globėjai Indrei 8 659 02205 arba „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt