Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 15d. 13:26

Draugiška katytė Kipė ieško namų

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Taip, Kipė dievina šviežius agurkėlius, o jei jie dar ir su mėsyte... Mmm, letenėles valandą po tokio deserto gali laižyti.

Taip, Kipė dievina šviežius agurkėlius, o jei jie dar ir su mėsyte... Mmm, letenėles valandą po tokio deserto gali laižyti.

Ši gražuolė 100 procentų gyvenusi namuose, neaiškiomis aplinkybėmis atsidūrė gatvėje.

Katytei maždaug 1,5–2 metai. Sterilizuota, skiepyta. Dabar jai tetrūksta namų arba globos.

Charakteris: Kipė draugiška, mylinti žmones katytė, kuri nuolat taikosi šalia atsigulti ir susirangyti. Žinoma, kai iš miegelių princesę mėgini pažadinti – pagrūmoja urzgimu, bet nagiukų nerodo.

Sutaria su katėmis, sodininkyste neužsiima (nekapsto vazonų), užuolaidos jai nesukelia ypatingo žavesio, todėl jomis ir nelaipioja. Apetitu nesiskundžia, bet sausiuką kramto tik iš bėdos, o šlapią kerta su malonumu. Su šunimis draugais nebus, bet gali juos pakęsti, jei tie prie princesės nosies nekiš. Mėgsta tinginiauti ir dykaduoniauti, todėl galima drąsiai įdarbinti sofos „pagalvėle“. Baldų nedrasko, draskyklę pažįsta, su kraiko dėže draugauja.

Katytės istorija: šis grožis, užvedantis savo katinišką motoriuką vos tik prisilietus, nuo 2012-04-30 priklydo ir vaikščiojo po Kraujo Centro ir NVSPL teritoriją, kol pateko į VšĮ „Lesė“ globėjos namus.

Detalesnė informacija tel: 8-600-36883 arba 8-626-10890.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt