Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Draugiškasis Samsonas ieško draugo visam gyvenimui

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Praeiti ir neužkalbinti ar nepaglostyti šio gauruočio neįmanoma. Parodžius truputį dėmesio jis nebeleis Jums žengti nė žingsnio tolėliau. Jis darys bet ką, kad Jūsų dėmesys...

Praeiti ir neužkalbinti ar nepaglostyti šio gauruočio neįmanoma. Parodžius truputį dėmesio jis nebeleis Jums žengti nė žingsnio tolėliau. Jis darys bet ką, kad Jūsų dėmesys priklausytų tik jam: atsiguls ant nugaros ir lauks kol pakasysit pilvuką, glaustysis prie kojų laukdamas prisilietimo, neš seną gelsvą kamuoliuką tikėdamasis jog Jūs jį paridensit, atneš sukandžiotą žaislą ir žvilgančiomis akimis stebės kiekvieną judesį laukdamas akimirkos, kuomet galės Jūsų mestą žaisliuką sugauti.

Tai – Samsonas. Be galo draugiškas ir linksmas šunelis. Juodas kailio apsiaustas tiek puošia, tiek šildo šį gauruotį. Vidutinio dydžio, maždaug  4–5 metų Samsonas yra draugiškas visiems: ir kitiems gyvūnams, ir žmonėms. Apie tokius sakoma: „Jis negalėtų nė musės nuskriausti“. Žaismingos rudos akys su meile žvelgia į kiekvieną žmogų, o už suteiktą neįkainojamą dėmesio akimirką jis apdovanoja savo teigiamomis emocijomis ir šiltu lyžtelėjimu.  Vienintelis dalykas, ko šis šunelis visa savo širdimi geidžia – šiltų namų ir juo besirūpinančių atsakingų šeimininkų! :)

Samsonas dievina cypsinčius arba kitokį garsą leidžiančius  žaislus.  Jis yra jaunas ir energingas, todėl ilgi pasivaikščiojimai būtų privalomi.

Jis tvarkingas šuo. Jo narvas visada švarus, na, nebent besivaikydamas narve žaisliuką netyčiomis išverčia dubenį su vandeniu. Tinkamas laikyti tik šiltuose ir meilės pilnuose namuose.

Šiuo metu Samsonas yra gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ Vilniaus prieglaudoje. Dėl jo kreiptis tel. +370 605 33452+370 605 33452.

Negali priglausti Samsono? Padėk jam ir kitiems „Lesės“ globotiniams – pervesk savo 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio.

You'll need Skype CreditFree via Skype
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt