Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dutis-Kovas nori būti mylimas

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Mano vardas yra Dutis. Kovas Dutis. Kažkada buvau niekas. Niekas iš mažosios raidės. Niekam nereikalingas, niekieno nepastebėtas, niekam neįdomus... Bet nerodysiu tų nuotraukų,...

„Mano vardas yra Dutis. Kovas Dutis. Kažkada buvau niekas. Niekas iš mažosios raidės. Niekam nereikalingas, niekieno nepastebėtas, niekam neįdomus... Bet nerodysiu tų nuotraukų, kur mane, neseniai rastą, nufotografavo baršančiais šonkauliais. Juk vieną dieną mano liūdnas likimas pasisuko kita linkme – mane pastebėjo ir iš visiško nieko aš tapau kažkuo. Gavau net du vardus! Tapau Dučiu-Kovu.

Tikrų namų dar neturiu, bet turiu šiltą kampą, daug kiemo draugų, su kuriais labai gerai sutariu, esu kompanijos siela, pažiba, zbitkių iniciatorius. Gyvenu “SOS gyvūnų„ prieglaudoje Vilniuje ir labai laukiu tų pačių geriausių ir svarbiausių, kurie pagaliau išsirinks mane. Juk argi aš ne gražus?

Bet miegaliukams netinku. Juk galiu dūkti be sustojimo. Šokinėti, bėgioti, liuoksėti per prieglaudos teritoriją, ir loti. Uoj loti tai man patinka! Noriu, kad kas nors atkreiptų į mane dėmesį, kad glostytų, myluotų, numestų man pagaliuką, kurį aš su mielu noru ir užsidegimu nešiočiau ir nešiočiau.

Iš visos širdies mėgaujuosi dabartimi ir nekantriai laukiu ateities. Ateities naujuose namuose, geriausia su dideliu kiemu, nes tikrai esu judrus, man reikia daug judėti, tokia mano prigimtis. Svajoju apie aktyvius šeimininkus, kurie nebūtų namisėdos, galėtų skirti laiko mano dresūrai, būtų kantrūs, nes mano trumpame gyvenime niekas manęs nemylėjo ir nemokino. Galiu klysti, galiu būti nenuorama, negaliu pažadėti, kad būsiu tobulas, bet pažadu būti pačiu ištikimiausiu draugu, nenuilstančiu bendražygiu, uoliu namų sargu.

Laukiu tavęs, mano būsimas šeimininke.“

Štai kokį gražų laiškelį surašė mūsų nenuorama Dutis Kovas :)

Dutis jaunas, iki 1 m. amžiaus šuniukas, neaukštas, skiepytas, tinkamas gyventi tik namuose.

Dovanojamas atsakingiems, kantriems, aktyviems žmoniems, turintiems sąlygas laikyti judrų šunelį. Gerai sutaria su kitais šunimis, labai myli žmones. Dėl jo kreipkitės ilona@sos-gyvunai.lt, 860039525.

Globojamas prieglaudoje, Minsko pl. 33a.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt