Dabar populiaru
Publikuota: 2014 balandžio 11d. 12:39

Dvi jaunos, sterilizuotos gražuolės iš Lazdynų ieško namų!

Sesutės Tera su Fera gimė Architektų gatvėje, lauke, dar prieš pačius šalčius. Moteris šerianti to namo katytes, pagailėjo mažylių ir atsinešė jas į savo rūsį. Kadangi pučiant ž...

Sesutės Tera su Fera gimė Architektų gatvėje, lauke, dar prieš pačius šalčius. Moteris šerianti to namo katytes, pagailėjo mažylių ir atsinešė jas į savo rūsį. Kadangi pučiant žvarbiam vėjui ir pustant pūgai, sesutės turėjo stogą virš galvos, išliko visiškai sveikos, stiprios ir gyvos!


Dabar sesutėms apie 6 mėn., jau sterilizuotos ir jau išleistos lakstyti po kiemą. Jas šerianti moteris, taip jas prisijaukino, kad gali lengvai glostyti ir imti ant rankų, tad katyčių laukinukėm nepavadinsi, nes nuo pat mažens jos jautė žmogišką rūpestį. Kitų žmonių šiek tiek prisibijo, bet tai tik laiko klausimas, manome, kad pakliuvusios į namų aplinką, neilgai trukus visiškai socializuotųsi.


O kolkas jos savo šanso dar laukia. Po balkonu, ant seno, išardyto fotelio, šalia kiemo senbuvių kačių kolonijos. Tera- juodoji katytė, o Fera- juoda su baltu. Abi sesutės žaismingos, žavios, medžioja ir gaudo viską, kas skraido vėjyje, džiaugiasi pavasariu, galbūt ir vasara bus smagi, bet vėliau orai atšals ir vėl prasidės kova už būvį. Ar katytės augintos lauke, bet kaip naminukės turi šansą surasti tikrus namus, kurių realybėje net uodusios nebuvo...?


Tera su Fera ieško šeimininkų! Sesutės galėtų gyventi tiek bute, tiek name su kiemu. Gal galite išgelbėti bent vieną iš jų ir padovanoti ne tik namų, bet ir šeimininko širdies šilumą...? Nes jos iš tiesų nuostabios!


Galėdami suteikti Terai arba Ferai (o gal net Terai su Fera?) namus, skambinkite Margaritai 8 606 98473 arba „Naminukams” 8 648 30077 (Vilnius)!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt