Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dvi nuostabios katytės ieško namų (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Nors katytė daug iškentėjusi, bet visus sunkumus tyliai įveikusi, didžiulę „puokštė" ligų išsigydžiusi, jau sveika ir dairosi tikrų namų!

Nuostabioji Baltukė (1-3 nuotr.)

Nors katytė daug iškentėjusi, bet visus sunkumus tyliai įveikusi, didžiulę „puokštė" ligų išsigydžiusi, jau sveika ir dairosi tikrų namų!

Baltukė dar visai jauna amžiumi (~1m.) ir nedidelė katytė. Jos kailiukas ilgas, todėl atrodo lyg katytė butų su kremine suknele.

Charakteris jos - tobulas. Kodėl? Todėl, kad ji tikra kalbutė - pleputė. Visomis temomis! Ar esate matę katę, kurią paėmus už "čiuprynos" ji laimingai burktų ir toliau intensyviai"minkytų tešlą" priekinėmis letenėlėmis? Nes tai - dėmesys. Ar matėte tokią, kuri už Jūsų minutę dėmesio tiek triukų parodytų, išbučiuotų, glaustųsi, eitų ratu 100 km per valandą greičiu? Nes tai - dėmesys. Tik pažvelgus jai į akis - ji kaipmat supranta, kad kuo skubiau turi per "klešnią" užlipti ant rankų. Nes tai - dėmesys. Ar matėte tokią? Baltukė būtent tokia!

Net veterinarė pasakė, kad Baltukė visuomet bus kaip šuniukas - vaikščios iš paskos, reikalaus dėmesio visur ir visada, murks dieną naktį, pasakos visus savo įspūdžius. Ji liks tokia visą gyvenimą. Toks gyvūnas negali gyventi narve, negali būti vienas. Jos charakteris - idealus norintiesm katės-šuns.

Beto, nepaisant katytei kas antrą dieną atliekamų maudymo procedūrų (katytė sirgo, todėl reikėjo maudyti gydomuoju šampūnu) ji nei karto neparodė agresijos - nei karto neįdreskė, neįkando. Visiškai nepiktybiška katulė, tikras angeliukas!

Baltukė ieško namų ir rūpestingų šeimininkų! Jai labai reikia žmogaus švelnumo, ir ji atsilygins Jums savo meile ir prisirišimu.

Nedvejokite! Dėl Baltukės skambinkite 867553777 (Laura) arba 861558898 (Orinta).

Namų taip pat ieško mažutė ir jaunutė katytė - Ryžiukė! (4-6 nuotr.)

Jai dar tik 2mėn! Todėl tie, kas nori mažo, jauno ir gražaus kačiuko - NEŽIOPSOKITE! Griebkite šitą mielą kačiuką, suteikite jai savo namus, meilę ir šilumą. Ir tai dar ne viskas... kol ji tokia jauna Jūs galėsite be vargo ją išsiauklėti, prisipratinti. Turėsite nuostabų šeimos narį ir draugą.

Ryžiukė turi bėdą - problemėlę su akimi, tačiau ji yra gydoma. Ir tokias bėdeles juk žymiai lengviau įveikti kartu su rūpestingu šeimininku, nei vienai mažai našlaitėlei. Nepabijokite tokios problemėles ir padėkite Ryžiukei ją įveikti!

Mažylė labai draugiška, žaisminga, kaip ir visi jauni kačiukai. Mėgsta būti ant žmogaus rankų, mėgaujasi dėmesiu ir jo reikalauja.

Puikiai naudojasi kraiko dėžute. Valgo sausą ir šlapią mažų kačiukų maistą.

Taigi, Ryžiukė jau yra pasiruošusi savarankiškam gyvenimui.

Suteikite namus šiai mažai katytei! Dėl Ryžiukės skambinkite 867553777 (Laura) arba 861558898 (Orinta).

Katytės dovanojamos tik atsakingiems žmonėms, pasiruošusiems ateityje katytes sterilizuoti (sterilizacijai bus taiko 50% nuolaida),  rūpintis ir svarbiausia - mylėti!

VšĮ „Rainiukas"

http://www.rainiukas.lt/

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt