Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dviejų šunelių viešnagė „Grindoje“ eina į pabaigą: turime laiko iki sekmadienio

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Dviems „Grindoje“ esantiems šuneliams labai reikia išeiti iš šios įstaigos. Jie juodame sąraše – pirmi. Reg. nr. 594 šunelis, vardu Reksas, kurį 2012-06-24  į Grindą pridavė...

Dviems „Grindoje“ esantiems šuneliams labai reikia išeiti iš šios įstaigos. Jie juodame sąraše – pirmi.

Reg. nr. 594 šunelis, vardu Reksas, kurį 2012-06-24  į Grindą pridavė patys šeimininkai. Reksui 4 m. Jis nepatyręs žmogaus meilės ir dėmesio, neišmokęs pamokos, kad žmogus gali būti ne tik blogas (tokių jo gyvenimo kelyje tiesiog nepasitaikė), todėl į jį žiūri nepatikliai, įtariai. Reksas puikus sargas, tinkantis gyventi lauko voljere ir labai laukiantis to, kuris pasiūlys jam darbą (savo namų apsaugą), maisto žiupsnelį ir meilės krislą. Padėkite Reksui įsidarbinti apsaugos darbuotojo etate. Jis jau turėjo išeiti į laisvę, bet įvykus klaidai, pasisavinęs Rekso reg. nr. išėjo 514-asis, su kuriuo Reksą siejo panaši išvaizda ir charakteris.

Reg. nr. 429 šunelis tik 1 m. Tiek jam buvo, kai jis 2012-04-10 pateko į Grindą, kai visiškas laukinukas buvo sugautas soduose. Šis šunelis, panašiai kaip ir pirmasis, nepasitiki žmogumi, niekada nejautė ant savo kailiuko švelnios žmogaus rankos. Jam labai reikia namų, mylinčio žmogaus, nes kaip ir Reksas yra sargus ir labai tinkantis lauko voljerui. Grindos voljere jis jau apsiprato, jaučiasi gerai. Jam netinka būti prisegtam prie būdos, nes lenciūgas ir antkaklis gali iš siaubo sustabdyti jo širdutę. Į juodus sąrašus šis jaunas šunelis pateko todėl, kad, na per ilgai jis Grindoje, t.y. sumušė visus terminų rekordus (7 mėn.). Padėkite jam, ištieskit pagalbos ranką. Negalima jo tiek išlaukusio numarinti, tik dėl to, kad neatsirado vis dar jo žmogus. Jis toks jaunas ir energingas.

Turintys pasiūlymų, kaip išgelbėti šių dviejų grindinukų gyvybes, skambinkite 860650618.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt