Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 19d. 14:07

Džeimsas Blantas – mažasis nulėpausiukas: padėkite pasveikti

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Vos atsirado laisva vieta pas globėją, nedelsiant puolėme gelbėti tą, kuris nebegali laukti nė dienos. Juo prieš pusantros savaitės tapo vienas iš dviejų mažylis iš Rotundo gatvė...

Vos atsirado laisva vieta pas globėją, nedelsiant puolėme gelbėti tą, kuris nebegali laukti nė dienos. Juo prieš pusantros savaitės tapo vienas iš dviejų mažylis iš Rotundo gatvės. O kiemas ten tragiškas.. Ne viena organizacija gaudė, sterilizavo ir vėl gaudė, tik vienos katės nepavyko pagauti.. Ir štai – du šios vasaros mažyliai  jau laukė mūsų pagalbos. O ten žmonės nesismulkina: nuodija ir vienaip, ir kitaip, nekenčia, spardo, muša kates, niekaip nepasidalina nei gamta, nei kiemu su gyvūnais. (Nesiplėtosim ir neaiškinsim žmonėms to, kad ne veltui sukurtos ir kitokios, ne vien žmogaus, gyvybės formos).

Gelbėjom tą, kurio vienos akytės jau nebesimatė – sutinusi, kaip traumuota. Nosytė varva, ausys nulenktos. Gaudymas vyko pakankamai sklandžiai: profesionalė Gintarė prisiviliojo išbadėjusį mažylį ir čiupo.  Džiaugėmės, kad pavyko pačiupti labiau apsiligojusį (pagalbos liko laukti pagauto katinėlio broliukas).

Prisipirkome vaistų, maisto, kitų reikalingų daiktų ir keliavome pas globėją. Vos ištraukusios iš bokso katinuką, pastebėjome keistus ratilus ant ausų ir kelis nuplikimus ant letenų. Visi džiūgavimai akimirksniu išblėso. Įtarėme grybelį. Globėja grybelėto tikrai negali paimti, o atgal tokio ligoniuko paleisti jokiais būdais negalima. Standartinė situacija – katinas bokse, automobilyje, o mes susiėmę už galvos „ką dabar daryti?!“

Pasisekė, kad vienintelis stacionaras Vilniuje buvo tuščias ir tik todėl gavome leidimą vargšą nugabenti 5 dienoms intensyviam gydymui (jei būtų atsiradęs kažkoks pooperacinis ligonis, turėtumėm Blantą pasiimti anksčiau). Krūva vitaminų, imunostimuliatorių, vaistų, lašų, tepalų.. Po stacionaro pagalbos ranką ištiesė geroji Liuda. Sutarėme su globėja, kad ji paglbobos ir apgydys Blantą, kol šis pasveiks nuo grybelio. Ir iškart po to jį paimsime.

Vienas geras dalykas – katinėlis neplinka ir gydytojai pradėjo abejoti, ar tai tikrai grybelis – galbūt tik pigmentacija ant ausyčių tokia įtartina, o nuplikimai  ant kojyčių atsirado nuo peštynių arba parazitų.

Vienas blogas dalykas – katinėlio ausytės keistai nulėpusios. Arba tai kažkoks uždegimas, arba įgimtas dalykas. Ausų erkučių nėra, ausys atrodo švarios. Bet būtinai turime keliauti pas gydytoją tikrintis

Blantas buvo toks šnypštukas lauke, net įkando pagautas. Bet kai tik įviniojome jį į šiltą minkštą dekį, buvo laimingas kaip spirgas. Galva patenkinta styrojo ir dėl šilumos katinukas nurimo. Gydykloje praleidęs 5 dienas, Blantas tapo šilkinis. Kaip jis mėgsta glaustytis, burkia bet kokia proga. Toks geras, įdomus. Akytė ir nosytė visiškai sveikos. Dabar kovojame su įtartinu grybeliu. Žinoma, reikia padaryti tyrimą. Dar sykį išsitepliosime  vaistais nuo grybelio, luktelėsime savaitę, ir važiuosime šviestis. 

Skubame ieškoti Blantui laikinos globos ir prašome finansinės paramos. Dar nesumokėta skola už vaistus ir stacionarą – 109lt.


Taip pat katinukui buvo duoti vaistai nuo parazitų, nupirktas specialus maistas, kuris jau baigėsi –
Apžiūra pas gydytoją dėl grybelio ir ausyčių – apie 40 lt (be vaistų)

 

Bus ir toliau reikalingas maistas ir kraikas. Galbūt patiks Jums mūsų Blantas ir išsirinksite jį paremti. Ačiū labai.

Skambinkite: 861558898;868973782

www.rainiukas.lt

info@rainiukas.lt

VšĮ "Rainiukas"
Į/k 302733794
Swedbank
LT567300010130758928
SWIFT/BIC HABALT22 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt