Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Džiaugsmo lašelis – Rafaela – labai prašo paramos akytės operacijai ir tikisi rasti namus

Šaltinis: 15min
0
A A

Į delną telpanti Rafaela pas mus atsirado prispyrus gelbėti tragiškos būklės kačiukų vadą iš Architektų g. (Vilnius). Žmonės pranešė, kad po įėjimo į laiptinę laiptais (kur tona š...

Į delną telpanti Rafaela pas mus atsirado prispyrus gelbėti tragiškos būklės kačiukų vadą iš Architektų g. (Vilnius). Žmonės pranešė, kad po įėjimo į laiptinę laiptais (kur tona šiukšlių, žinoma) vargsta mažyčiai ligoniukai. Teko juos skubiai gelbėti, nes buvo aišku, kad be gydymo jie apaks ir tragiškai žus. Iš trijų kačiukų Rafaelai labiausiai nepasisekė – nepavyko išsaugoti akytės. Laukė sudėtinga akies šalinimo operacija.

Labai jaudinomės, bijojome, kad katytė neištvers narkozės, širdį skaudėjo ir dėl to, kad operacija nepaprastai skausminga, akies sritis – viena jautriausių. Tokia mažutėlė, o teks iškentėti jūrą kančių. Ačiū gyd. Gintarei: katytei sėkmingai pašalinta akytė ir ji jau atsigavo po operacijos.

Labai prašome padėti atsiskaityti su klinika.

Taip pat būsime dėkingi ir už paramą mažylės ir jos broliukų išlaikymui. Visi trapūs, persirgę sunkiom virusinėm ligom, norėtumėm jiems suteikti geriausias globos sąlygas: aprūpinti skaniais, kokybiškais konservukais, vitaminais, skiepais.

Mažylė Rafaela – tikra tobulybė. Rusvas minkštutis kailiukas padabintas juodais miniatiūriniais dryželiais ir taškučiais. Katyė atrodo lyg egzotinis žvėriukas. Svarbiausia, kad Rafaela turi dosnią meilės, draugystės ir švelnumo širdutę. Visiems ji draugė, bičiulė, noriai bendrauja su žmogumi ir kitais gyvūnais. Drąsi, visuomet linksma, puikiai nusiteikusi, žaisminga, moka garsiai murkti. Padovanokite šiai gražuolei namučius. Katytei 1,5 mėn.

Ačiū labai už paramą.

Skambinkite: 8689 73782, 8615 58898

rašykite: info@rainiukas.lt
skaitykite: http://www.rainiukas.lt
prisijunkite: http://www.facebook/rainiukas.vsi
Mūsų rekvizitai paramai:
VšĮ „Rainiukas“, 302733794
A/S LT 56 7300 0101 3075 8928
Dėkojame už Jūsų gerą širdį.

 
 
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt